Prodej brandové domény světové značky Fred Perry
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Affinity Publisher - "náhrada" Adobe InDesignu za 1050 Kč

 1. Moje oblíbená firma Serif, která stojí za z mého pohledu výbornými náhradami produktů od Adobe (Photo - Photoshop, Designer - Illustrator), právě uvedla do prodeje další ze svých nástrojů - Affinity Publisher, který v portfoliu zaujímá pozici Adobe InDesign.

  Všechny programy Affinity považuji za něco, co má extrémně dobrý poměr cena/výkon. Profíci možná namítnou, že Adobe je úplně někde jinde, ale pro ty z nás, kteří by stejně nevyužili plný potenciál Adobe produktů, je to imho skvělá volba. Za cenu měsíčního předplatného, do kterého Adobe všechny tlačí, získáte neomezenou licenci včetně několika updatů do budoucna.

  Nyní navíc všechny programy za akční cenu (- 20 %) - tedy 1050 Kč.

  Welcome to the Affinity Store
  Naposledy upravil Martin : 28.07.2019 v 12:00

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Affinity Publisher krom sazby umí otevřít PDF k editaci bez omezení, což obchází omezení Acrobat Reader DC a nutnost platit za Acrobat Pro. Jen pozor na to, že Publisher neumí otevřít indd soubory (na rozdíl od psd, které umí otevřít Photo, Designer i Publisher).

 4. Já jsem z Publisheru (a vlastně z všeho, co dělá Affinity) nadšenej! Používám ho už od bety a poměrně rychle se s tím dá naučit – já si v tom zalámal ebook pro svůj web o Barceloně :)

  Naposledy upravil agile : 25.06.2019 v 11:10

 5. Sdílím stejné nadšení. :) Ten hotový ebook je někdě k vidění? Náhledy vypadají moc dobře.

 6. Citace Původně odeslal Martin Zobrazit příspěvek
  Sdílím stejné nadšení. :)
  Připojuji se.
  Bezva poměr cena/výkon.
  Za mne +1

 7. Pokud by někdo zvažoval jakýkoliv produkt z řady Affinity (Designer/Photo/Publisher), tak aktuálně je 30% "Black Friday" sleva. Kterýkoliv z uvedených programů tak koupíte za luxusních 899 Kč. :)

  Welcome to the Affinity Store

 8. vcera jsem koukal a nakoupil. super tip

 9. Budu možná vypadat jako jejich obchodní zástupce, ale aktuálně mají 50% slevu na všechny produkty - tzn. Affinity Designer/Photo/Publisher můžete mít za jednorázových 649 Kč. A to se vyplatí! :)

  The Affinity Store – Award-winning Apps, Resources & More

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3