logo
21.06.2019 10:03
1
Ahoj,

před rokem jsem narazil na placeny program co nemohu najit, prosím poradite mi: Jedná se mi o placený program, kde nahraji svoji XML (nebo urcim co jsem za eshop, podminka byla overny eshop heureky), a pak vidim u jednotlivych polozek v nadheldech na jaké pozici jsem já, a o kolik je levensji konkurence a jaká, tedy mám rychli nahled co kdyztak zlevnit nebo naopak zdrazit.

předem diky za tip

Co se právě děje na Webtrhu?

21.06.2019 10:14
2
Ale to Vám ukáže přímo export z Heuréky a nepotřebujete externí nástroj.
Administrace - Statistiky a reporty - Sortiment report
21.06.2019 16:32
3
Původně odeslal voodoo
Ale to Vám ukáže přímo export z Heuréky a nepotřebujete externí nástroj.
Administrace - Statistiky a reporty - Sortiment report
Přesně tak. Sortiment report tyto informace obsahuje. Bohužel jsou platné jen pár okamžiků. U nás si z toho děláme kapku legraci - říkáme, že data v sortiment reportu jsou platná jen v okamžiku vygenerování. Což je vlastně logické. Jinak to být ani nemůže :-)
Na druhou stranu je v administraci Heureky dostupný zadarmo.

Co se těch placených programů týká, tak v mém Store je tenhle nástroj pro bidding na Heurece a Zboží.cz. Jmenuje se Bidding Fox. Výhodu bych viděl v tom, že se data průběžně aktulalizují a staví nad nimi různé grafy, přehledy, analytiku, statistiku... Je toho hodně. A uživatel nejen, že se na výsledky podívá, ale rovnou je může využít pro řízení kampaní.

Jiný nástroj je Bidding Fox Elements. Ten nemá tolik hejblátek, ale umí data ze sortiment reportu začlenít do řízení produktového XML feedu u mne v Mergadu. Dají se pak podle toho dělat různé výběry a využívat tyto informace rovnou v řízení kampaní.

Přímo na těch stránkách jsou i nějaké obrázky s náhledy pro představu. Případně Jirka přednáší na školení biddingu. To nemá nyní vyhlášení termíny (bude zase na podzim), ale dá se napsat na kontakty a požádat o zprávu až termíny vypsané budou. Účast pro uživatele Bidding Foxu je pak zadarmo.
21.06.2019 22:30
4
diky kluci za info. Zeptám se nemáte někdo nějaky slevovy kupon na základni tarif u Mergado, rad bych to vyzkoušel naplno, ale mam jen 1500 položek a i po vetším rozšíření to stejěn bude max 2500 na konci roku a to furt jsem v tarifu zakladnim kde je kapacita do 10 tis položek ta 286 Kč , jen že k tomu ještě větší částky za další pluginy k tomu, tak bych vyžil nějakou slevu na zakladni tarif :-) Když tak kldine SZ, diky
10.07.2019 10:53
5
U nás žádné slevové kupony nemáme. Ale jak se píše v ceníku, prvních 30 dní je zadarmo. To by mělo na vyzkoušení stačit.
S případnými dotazy neváhejte psát buď do fóra, nebo na mou podporu. A kdyby Vás to zaujalo, tak koukám, že na Luďově školení používání Mergada je, na srpnový termín, ještě volno. V červenci je už bohužel obsazeno. Účast pro uživatele je zadarmo. Jen je třeba přijet do Brna :-)