Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Nový eshop a nový brand

 1. Ahoj trochu netradičně. Rozjíždíme nový eshop. Mám úspěšně za sebou 5 let eshopu v jiném projektu. Úzká cílovka, komunita, částečně sloužím i jako velkoobchod pro menší odběratele do lokálních prodejen. Jede mi tam PPC, FB a IG šlapou. Sám se PPC věnuji přes 3 roky a spravuji dalším klientům, ale to teď není důležité. S jídlem roste chuť, jak jinak :-)

  Proto spouštím nový projekt, ale rád bych nějaké typy na co nezapomenout. Za posledních 5 let člověk už udělal pár chyb, odladil nějaké věci, eshop mám, je to v podstatě konfekční oblečení s vlastními návrhy stylů. Ze začátku samozřejmě pojede FB/Google reklama. Co by Vás motivovalo si koupit něco neznámého? Něco, kde nekřičí brand přes celý hrudník, ale právě je naopak elegantnější bez výrazného brandu? Ano materiál je pro mě bod číslo 1.

  Na co byste u rozjíždění brandu nechtěli nikdy zapomenout? Díky za možné typy.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  David0 nabízí: PHP a C#.NET programátor
  Sipal poptává: Nabízím programování za podíl na zisku
  Honza.Prochazka poptává: WordPress – práce na webu
 3. Tip a typ je rozdíl - to jedna z tvých dalších chyb.

 4. Pokud si chci koupit něco bez brandu tak je to kvůli tomu, že si to chci potisknout vlastním brandem. Pokud se jedná o oblečení a nebo protože už bych nechtěl nosit něco s brandem.

 5. Citace Původně odeslal Yumi Zobrazit příspěvek
  Pokud si chci koupit něco bez brandu tak je to kvůli tomu, že si to chci potisknout vlastním brandem. Pokud se jedná o oblečení a nebo protože už bych nechtěl nosit něco s brandem.
  Určitě, všichni co nakupují třeba tady https://www.bezpotisku.cz/ , tak si to kupují, aby si tam mohli našít vlastní logo :)

 6. Citace Původně odeslal aramis1 Zobrazit příspěvek
  Určitě, všichni co nakupují třeba tady https://www.bezpotisku.cz/ , tak si to kupují, aby si tam mohli našít vlastní logo :)
  No napsal jsem to blbě. Myslel jsem to tím způsobem. Že si koupím triček například bez potisku kvůli tomu abych tam mohl dát logo pro malou skupinku lidi nebo pro nějakou partu lidi. Takhle to aspoň máme mezi přáteli když jedeme na vodu nebo na hory. Nemyslím prodejní brand.

 7. Citace Původně odeslal aramis1 Zobrazit příspěvek
  Určitě, všichni co nakupují třeba tady https://www.bezpotisku.cz/ , tak si to kupují, aby si tam mohli našít vlastní logo :)
  To bych netvrdil, já tam třeba nakupuji, protože chci oblečení bez nesmyslných textů a více se mi i líbí tento jednodušší styl. Věřím, že jsem součástí větší skupiny podobně smýšlejících zákazníků.

  Jinak na eshop jsem narazil tak, že jsem viděl FB reklamu. Nenapadlo mě, že obchod s tímto zaměření existuje, nikdy jsem jej nehledal a proto jsem nakupoval v klasických obchodech a vyhledával v nich oblečení bez potisku. Když jsem viděl reklamu bezpotisku.cz, tak to pro mě bylo usnadnění, věděl jsem že nemusím nikde po obchodech hledat a začal jsem tam nakupovat.

 8. ja to taky nevedel a pritom takove obleceni vzdycky v kramech hledam... dik za tip...

 9. Xfer je strašný textil. Trika pro potisk dodávat nechci. Není to moje plánovaná cílovka, ale takové možnosti mám momentálně ve svém eshopu s potisky trik. Já chtěl spíše tipy ve stylu nezapomeň na brandovou pásku nebo "mám zkušenost a líbí se mi plakátek s příběhem trika, co dostanu" a podobné maličkosti.

 10. Z Xferu mi tričko vydrželo půl roku. Tiskneme na jiné značky a drží to dobře. Trička v celku kvalitní umíme ušít i pod 300 Kč. Džíny jsem nikdy nezkoušel a ani nejspíš nebudu. Trochu se ta diskuze zvrhla jiným směrem než jsem očekával. Škoda.

Hostujeme u Server powered by TELE3