Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Tvorba newsletterů – vlastní aplikace

 1. Zdravím,

  firma, pro kterou pracuju, používá pro tvorbu newsletterů pouze lepší notepad v kombinaci s recyklováním předchozích newsletterů. Orientovat se v tom kódu je kolikrát děsně frustrujicí a musí se to hodněkrát všechno kontrolovat před odesílkou.

  Napadlo mě udělat např. nějakou web appku, kde by byl pevný základ HTML šablony, a například přes drag'n'drop by se tam přidávali HTML prvky, které jsou potřeba. S tím, že by u každého prvku byl editovatelný odkaz, alt, title apod. dle potřeby. Prvky jsou stejné, několik druhů bannerů a výběr produktů, jenom je vždycky jiné pořadí a množství. Chápeme se.

  Nejsem až tak zběhlý v těhle záležitostech, co se týče programování a vývojářství – jsem spíše webdesigner, ale jsem ochotnej se naučit potřebné věci, abych toho mohl docílit. Otázka je ale, jak dlouho by něco takového mohlo zabrat a pod čím hledat něco, od čeho bych se mohl odrazit, na netu?

  Díky!

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Především by to chtělo nějaký framework, kde docílíte toho, aby newslettery všude fungovaly, doporučuji https://foundation.zurb.com/emails.html

  Z druhé strany - pokud nejste zběhlý v programování, tak nemá smysl se do něčeho takového pouštět, je třeba si uvědomit, že to není jednorázová akce, ale neustále se to musí updatovat podle nových technologií (zejména opravy v CSS). A také docela pochybuji o tom, že by to mělo komerční úspěch, protože online nástrojů je spousty viz https://www.google.cz/search?q=newsletter+wysiwyg

 4. Na komerčním úspěchu nezáleží, protože by se jednalo o něco, co by bylo pouze pro tuhle konkrétní firmu. Má velkou síť eShopů po celé Evropě a jednou tolik newsletterů týdně. Kolik by si někdo za něco takového účtoval? Kdybych dodal podrobnou dokumentaci a návrh webdesignu?

 5. To se tak nedá říct, kdyby to měla být komerční aplikace, kde by se řádně provedly veškeré testy, tak reálná cena od profíka by bylo někde okolo 100ky. Ale určitě je někde i nějaký freelancer, který by do toho šel za méně, třeba 10-20, otázka je, jak by to dopadlo. Obecně platí pravidlo - buď chci mít jistotu, že to bude dobře fungovat, pak do toho vrazím balík nebo to risknu, záleží mi na ceně, ale pak je možné, že to budete dělat několikrát s různými lidmi. Problém je, že i lidi, co nic neumí si účtují velké peníze, ale to Vy nemáte šanci odhalit, musel byste mít k tomu nezávislého konzultanta, který Vás zase bude stát další finance.

 6. Takže teď je to spíš otázka návratnosti investice. Nicméně vzhledem k tomu, že tady je několik zaměstnanců, kteří fulltime jenom vytváří newslettery... Zkusím návrh odprezentovat nadřízenému a je to. Díky. :)

 7. Nechal jsem si naprogramovat neco takoveho. Je tam pevne vlozena sablona. Pouze zkopiruji url adresy, vlozim do programu a nacte to obrazek, popisek, cenu, pripadne i slevu u produktu. Kliknu na export, ulozi se mi v PC soubor v html. Vlozim do interspire a jede to k zakaznikum. Trva to par minut

 8. Bylo by možné vyzkoušet? Kolik jste za to dal / kdo to naprogramoval? :)

Hostujeme u Server powered by TELE3