Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Jak vložit aff banner z Heureky na Wordpress?

 1. Ahoj,

  během přidávání reklamního banneru z heureky na svůj wordpress jsem se zasekl na tomto bodu "Hlavní kód" u kterého je napsání "hlavní kod vložte do stránky vždy jen jednou na konec elementu body" a ted zkouším všude možně ho vložit aby naskočil ten banner ale nedaří se... Tak proto píšu sem abych si ten wordpress úplně nerozladil... Popřípadě, není na to třeba nějaký plugin?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. - html/banner vložím do obsahu stránky
  - na konce obsahu další kod
  - vše funguje bez problému

 4. Nemáš tam vložený JS a proto se ti banner nezobrazuje. Vlož si ho do patičky ..... vzhled-editor-footer.php . Pak už stačí jen přidávat bannery na jakoukoli stránku.
  Ukázka jak to funguje www.rc-hangar.cz ....

 5. malamala: Díky moc, to jsem přesně potřeboval :)

 6. Měl bych ještě základnější dotaz - když chci textový odkaz, je nutné vkládat celý code anebo např. pouze http://www.heureka.cz#utm_source=balblabla... a ten v editoru zadat jako link pod dané kw ?

 7. Citace Původně odeslal aramis1 Zobrazit příspěvek
  Měl bych ještě základnější dotaz - když chci textový odkaz, je nutné vkládat celý code anebo např. pouze http://www.heureka.cz#utm_source=balblabla... a ten v editoru zadat jako link pod dané kw ?
  Celý textový odkaz si vygeneruješ v jejich affil. včetně klíčového slova a ten v text. editoru vložíš kam potřebuješ.
  Např. Máme rádi <a href="https://3d-tiskarny.heureka.cz/#utm_source=rc-hangar.cz&utm_medium=affiliate&utm_campaign=22964& utm_content=Text%20link" class="heureka-hn-link" data-trixam-positionid="66652" target="_blank" rel="noopener noreferrer">3D tiskárny</a>

  Opět musí být umístěn JS, bez toho jakékoli odkazy a bannery nefungují.

Hostujeme u Server powered by TELE3