Hledám partnera s vkladem a zárověň zkušeného on-line obchodníka nebo někoho, kdo úspěšně prodává na Amazonu.
Konkrétně jde o speciální žvýkačku, která nahradí Řeckou Mastichu. Konkrétně například zde: https://masticlife.cz/products/masti...fhwaAhxX8P8HAQ
Je k nalezení v mnoha eshopech takřka po celém světě včetně amazonu. Je to pryskyřice z Řeckého ostrova Chios a používá se jako žvýkačka ( velice tvrdá žvýkačka ) k posilování čelistí, zesílení čelistních svalů. Výsledkem používání jsou ostré obličejové rysi, ale má to mnoho dalších výhod a pozitivní vliv na zdraví. Pro více informací je na youtube mnoho videí. Zadejte Prof. John Mew nebo Mike Mew nebo na googlu obrázky výraz: orthognathic.. Zde je hned patrné na co se žvýkačka používá ( nyní tedy pryskyřice Masticha ). Tento produkt se prodává celosvětově a velký hit je to převážně v Anglii, Francii, USA, ale brzy se bude šířit dál. Potenciál tohoto produktu je obrovský. Cílová skupina Fitness, ale dle mého průzkumu to může být každá druhá žena,ale i muž. Mnoho lidí chce vypadat jako Brad Pitt nebo Angelina Joile nebo jen nemít třetí bradu. Mám výrobce, který jako jediný tuto žvýkačku vyrobil a mám i vzorky.
Výhodou této žvýkačky je, že může mít jakoukoliv chuť a lze ji vyrobit a také může být výrazně levnější pro konečného zákazníka. Řecká Masticha je zcela přírodní produkt a má i takovu chuť což mnoha zákazníků nevyhovuje. Navíc roste pouze na jednom Řeckém ostrově..
Více informací telefonicky nebo emailem.