Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 39 z 39

Bonzaci.cz nový projekt

 1. tak BTC jsi chtěl aby jsi byl anonimní :-) ale tak pokud jim vystavíš fakturu kde budou tvé udaje (neuvedení je podvod a falešné jsou zavažný trestný čin) tak nemusís resit BTC, mužeš rovnou učet v Kč, oni stejně přijdou osobně na naštěvu a donesou ti BTC osobně :-)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. jo v pohodě ,tak rusáky a vše dál na východ bych přesunul až do druhé vlny...

 4. Víte o tom, že máte konkurenci, která bonzákům neříká bonzáci a navíc tam bonzáci můžou něco vyhrát? Sice budou muset z výher za nedlouho platit daně, ale i tak..

 5. Citace Původně odeslal eqeq Zobrazit příspěvek
  Víte o tom, že máte konkurenci, která bonzákům neříká bonzáci a navíc tam bonzáci můžou něco vyhrát? Sice budou muset z výher za nedlouho platit daně, ale i tak..
  Každý kdo hraje státní neziskovou loterii dotovanou z mých daní by měl být nakopán do prdele. ;)

 6. Hoši, proč na něj reagujete? Vždyť on jen trollí a nemyslí to vážně - jinak by aspoň těch 150 Kč na doménu splašil.

 7. a komu bys to bonzoval? na FS už nemají o dalších bonzáky zájem, zařaď se do fronty. Takový aktivní důchodce půl dne vyhlíží z okna kdo špatně parkuje a volá MP a zbytek dne obchází krámy a sleduje kdo nevydává účtenky. To si nedělám pr..samozřejmě veřejně se s tím nechlubí, ale večer má ze sebe dobrý pocit, že je nějak pro společnost užitečný, a že si ten návnadek k důchodu od estébáka zasloužil. Jdeš zkrátka s křížkem po funuse!

 8. Já mám 150kč na doménu i free hosting dokážu založit,ale sama doména bonzáci není myslím uplně dobrý a reprezentativní název pro tento uvědomělí lid (přispěvovatele) .Je to hanlivý výraz ,kterým se nepřísluší nálepkovat tyto strážce EET pořádku.

 9. Citace Původně odeslal šmoula Zobrazit příspěvek
  Já mám 150kč na doménu i free hosting dokážu založit,ale sama doména bonzáci není myslím uplně dobrý a reprezentativní název pro tento uvědomělí lid (přispěvovatele) .Je to hanlivý výraz ,kterým se nepřísluší nálepkovat tyto strážce EET pořádku.
  nevymýšlej blbosti, běž radši studovat https://www.super.cz/640476-titul-ze...-i-chytra.html
  potkáš tam hezký holky, možná i Agátu H. ...to dáš!

 10. Kdo to EET vubec zavedl?

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3