Prodej módní značky DANNYS clothing
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 30 z 39

Bonzaci.cz nový projekt

 1. Ahoj,dostal jsem nápad na nový projekt.Jmenovalo by se to Bonzáci.CZ a jednalo by se jak již z názvu domény vyplývá nahlašování provozoven ,který nevystavují účtenky s EET nebo kod je falašný.Na stránkách by byl formulář ,kde by lidé z celé ČR nahlašovali provozovny ,kde jim nebyla vystavena účtena s EET.My by jsme následně tento podnik oslovili emailem,že porušují zákon a aby vše dali dopořádku v souladu se zákony ČR.
  Nicméně, aby byl projekt životaschopný ,tak je potřeba aby měl nějakou přidanou hodnotu a aby generoval zisk.Proto by jsme tomuto podniku poslali i fakturu,aby podpořil naší myšlenku.:-)
  Uhrazení faktury by bylo samozřejmě dobrovolné ,protože pak by to mohlo jevit znak skutkové podstaty tr.č. vydírání.
  V případě ,že by nedošlo k napravení,tak by jsme informovali obchodní inspekci.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. A ty jsi kterej šmoula? Je to moc široký pojem. Šmudla, nebo?

 4. Šmudla byl ty wole v trpaslících....

 5. Pokud sám nic neumíš, tak se začít živit bonzáctvím? Nic chytřejšího bys nevymyslel?
  Každého volba, šmoulo

 6. Soudružka učitelka nám vždycky říkala:Žalovat se nemá,ale hlásit se to musí....

 7. Jen aby ti tam nechodili žalovat lidi, kteří si účtenku nevzali, nebo jí hodili do nejbližšího odpadkového koše (lidi jsou všelijací).

 8. To stebou uplně nesdílím,když se EET rozjelo a na stránkách MF byl ještě formulář než ho zrušili ,tak chodilo prý stovky podmětů denně.Takže potenciál pro získávání informací ,tu bude myslím značný.

  Spíš ta verze o dobrovolném příspěvku od parazitů společnosti ,mě přijde trochu nedotažená ,ale to by se muselo nějak dovymyslet.

  Jinak ,že by jsme dostali přes držku ,to už je holt riziko povolání:-)

 9. Citace Původně odeslal šmoula Zobrazit příspěvek
  To stebou uplně nesdílím,když se EET rozjelo a na stránkách MF byl ještě formulář než ho zrušili ,tak chodilo prý stovky podmětů denně.Takže potenciál pro získávání informací ,tu bude myslím značný.

  Spíš ta verze o dobrovolném příspěvku od parazitů společnosti ,mě přijde trochu nedotažená ,ale to by se muselo nějak dovymyslet.

  Jinak ,že by jsme dostali přes držku ,to už je holt riziko povolání:-)
  A tohle nazýváš povoláním? Nech se raději někde zaměstnat, resp. raději dostuduj školu

 10. Citace Původně odeslal šmoula Zobrazit příspěvek
  To stebou uplně nesdílím,když se EET rozjelo a na stránkách MF byl ještě formulář než ho zrušili ,tak chodilo prý stovky podmětů denně.Takže potenciál pro získávání informací ,tu bude myslím značný.

  Spíš ta verze o dobrovolném příspěvku od parazitů společnosti ,mě přijde trochu nedotažená ,ale to by se muselo nějak dovymyslet.

  Jinak ,že by jsme dostali přes držku ,to už je holt riziko povolání:-)
  A tohle nazýváš povoláním? Nech se raději někde zaměstnat, resp. raději dostuduj školu

 11. Chlapi, co se nervujete? Už je v ignorovaných...

 12. Citace Původně odeslal šmoula Zobrazit příspěvek
  Šmudla byl ty wole v trpaslících....
  Promin, máš k tomu věkově asi blíž :-)

 13. špatný nápad

 14. Takze si jako myslis, ze podnik, kterej ma povinnost EET a neplni ji to nevi a ceka jak na smilovani az mu nejakej smudla posle instrukce a fakturu? :DDD

  Jako proc ne, v nedeli vecer dobrej bizar.

 15. Tak samozřejmě ,že to ví,ale neví ,že si toho právě někdo všimnul.Problém ale je v tom ,že ten provozovatel to s EET sice napraví ,ale tu fakturu určitě neproplatí,protože nebude mít důvod.Nikdo ho zpětně sankcionovat ze správy nebude.Ještě mě napadlo založit transparentní účet a lidé by nám tam zasílali finanční příspěvky jako ,že děláme dobrou věc pro blaho lidu a naší země....

 16. Bože, ty si v.., a korunovanej, pokud to myslíš vážně
  Hodně štěstí, určitě pobavilo :D

 17. Tipuju 20 žalob během týdne.

 18. Citace Původně odeslal kolousek Zobrazit příspěvek
  Tipuju 20 žalob během týdne.
  Jsem se lekl, že tu radí Kalousek :)

 19. Citace Původně odeslal šmoula Zobrazit příspěvek
  tak samozřejmě ,že to ví,ale neví ,že si toho právě někdo všimnul.
  Nalož víc!

 20. to že někdo vymyslí a udělá zákon a nějak to "odůvodní" neznamená že to je dobrá věc/pomáhá

 21. ty seš ten zrzavej organizátor demonstrací milion chvilek-ne?

 22. A vy stě kdo?

 23. no s stvím pristupem to bude snadné, nejen že dostaneš rychle par vychovných facek, ale by dle "blaho lidu" jak píšeš by se mělo neředitelním sprejem popsat tve auto a dveře soukromeho bytu (+ kancl) a to textem "udavač". At to všeci vidi předem skym to mají čest, je to to vzajmu lidu. Vlastně to bude pro tebe jen reklama, že budeš mit pres cele auto text "udavač".

  Tedy OK, bylo by lepsi napsat "Bonzák" tak že když to rozjede, uz lidi vite co mate mu napsat v noci na auto, je to pro něj jen reklama a vás to bude stat 200 Kč sprej a uděláte pro dobro lidi. Popřípadě mu mužete předem poslat fakturu na 20 tis za reklamu, a pokud ji nezapalti no tak mu tu reklamu udeláte zdarma, však je to pro blaho lidi.

 24. No ale když půjdeme do hloubky věci,tak přeci udavači budou ty ,co budou na ty stránky vkládat svoje příspěvky.Já budu tyto informace pouze zprostředkovávat za účelem dosažení zisku.Trh je přesycen vším možným a v tomhle vidím potenciál...blbý je ,že stejně tak do 5 let si nikdo nedovolí nevystavit účtenku s EET...takže by ten projekt měl pouze jepičí život...Jedině ,že by se přeorientoval na bonzování něčeho jiného.

 25. Ty to furt nechápeš, pokud někdo nedává účtenky, tak to dělá naschvál a bonzaci.cz mu jsou u řitě. V hospodách se ojebává úplně stejně jako před EET, myslet si, že do 5 let si nikdo nedovolí nevystavit účtenku je úplně naivní představa, to se dřív zruší EET, než aby se lidi takovýmu nesmyslu podřídili.

  Co tam máš dál?

 26. Citace Původně odeslal šmoula Zobrazit příspěvek
  No ale když půjdeme do hloubky věci,tak přeci udavači budou ty ,co budou na ty stránky vkládat svoje příspěvky.Já budu tyto informace pouze zprostředkovávat za účelem dosažení zisku.Trh je přesycen vším možným a v tomhle vidím potenciál...blbý je ,že stejně tak do 5 let si nikdo nedovolí nevystavit účtenku s EET...takže by ten projekt měl pouze jepičí život...Jedině ,že by se přeorientoval na bonzování něčeho jiného.
  a kdyz pujdem do hloubky jseš spolupachatel a je potřeba reklama na autě a doma s textem Bonzak. Aspon všichni kolem tebe budou vedet co jses zač. A napadlo tě že fejkove nevydavani budou podávat konkurenti na své konkurenty a ty se chytneš a budes vydirat a po nezaplacení uplně bezduvodně budes krivě udávat. Vlastně casto se budeš ucastnit aj trestného činu, nepravdivoho udani a šíření pomluvy (či jak se to naziva). Každym připadě kdyby jsi narazil takhle na mě, tak myslim že reklamu na autě a doma más jasnou a pak bych se pokusil od uřadu zistit kdo nepravem udal falešně (když uřednici nic nezistili) a šiřil lži, no a pak bez varovani předavam pravnikovi at tě sedře z kuže a velkou nahradu škody a ujmu na pověsti.

 27. Tak bych třeba mohl do těch podniků jezdit sám ,abych si to ověřil a v případě ,že by to skutečně tak bylo ,tak bych jim tu fakturu mohl hodit hned do schránky ,aby to působilo více věrohodněji...Ale potřeboval bych vyřešit to financování projektu...Třeba bych se s tím mohl přihlásit do nějakého Start-upu

 28. Doporučuji začit vietnamcami a pak třeba armenské kluby a hospody a pak rusové toho maji taky hodně, ani o tom nevíš (v Praze) ty všeci jsou stricní a radi to zaplatí. Myslím že problem bude rychle vyrešen

 29. No od Voloďi či Soghojanova si asi raději nechám platit bitcoinama....

 30. Citace Původně odeslal šmoula Zobrazit příspěvek
  No od Voloďi či Soghojanova si asi raději nechám platit bitcoinama....
  tak že bez faktury a rovnou vidírání jo? No někdo jako ty by tě měl rovnou udat za přípravu trestného činu, vydirání a neplacení daní a je možné že i praní špinavých penez. Nebo se rovou udaj, je to pro blaho lidi. Myslim že s tebou to bude rychle.

 31. prosimtě bitcoiny jsou legální platidlo...to si zase dej hadr na čelo a počítej do desíti

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Hostujeme u Server powered by TELE3