Více informací

Obchodní zástupce – on-line práce z domova

Pohybujete se na internetu jako doma a jste komunikativní?
Tak to máme pro Vás práci. Zabýváme se tvorbou a provozem internetových stránek a hledáme posilu do našeho týmu. Tato práce je vhodná jako přivýdělek k jiné činnost nebo brigádě. Hlavní výhodou je naprostá časová svoboda a fakt, že k práci potřebujete pouze telefon a počítač připojený k internetu. Práce je vhodná i pro studenty nebo matky na mateřské.
NÁPLŇ PRÁCE
Aktivní vyhledávání a telefonické oslovování nových zákazníku (firem, jednotlivců, spolků, apd.), kteří by uvítali nové webové stránky. V případě, že máte další zkušenosti, např. s psaním textů, tvorbou či správou www stránek, je možné náplň práce rozšířit a také navýšit celkovou odměnu.
NABÍZÍME
maximální časovou flexibilitu - je na Vás, zda budete pracovat například 5 nebo 15 hodin týdně
práci z jakéhokoli místa připojeného k internetu
motivační odměnu založenou na výsledcích a objemu odvedené práce - obvykle mezi 5 - 12 000 Kč měsíčně
POŽADUJEME
samostatnost a cit pro plánování času
spolehlivost a zodpovědné chování
komunikativnost
základní znalosti v oblasti webových stránek
velkou výhodu je, pokud již máte nějaké zkušenost s obchodní či telemarketingovou oblastí
V případě zájmu zašlete strukturizovaný životopis na vanat@webii.cz.
Těšíme se na Vás!
26 zobrazení
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 16. 5. 2019
Neověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více