360° fotografie pro Váš Eshop z Vaší vlastní fotokomory. Ušetřete, foťte a upravujte 360° obrázky IN-HOUSE
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Folie do výlohy, průhledná jen z 1 strany

 1. Zdravím, mám nově udělaný jeden kancl z prostor, které byly předtím obchodem. Takže je to se vším všudy a je tam velká výloha. Ale nechci aby mi tam lezli lidi (je to prakticky jen spisovna a trucovna) a nebo zvědavě koukali co tam je (např. jak se tam válím na kanapi). Teď tam mám žaluzie, ale chtěl bych to vyřešit jinak. Slyšel jsem, že existuje nějaká fólie, kterou by se daly ty výlohy polepit. Z vnější strany nebylo vidět dovnitř, ale přitom zevnitř by bylo vidět ven a procházelo by tím nějaké světlo. Netušíte, co to je?

  Edit: našel jsem toto https://www.glassgarant.cz/folie/fol...folie-na-okna/, máte s tím někdo zkušenosti? Je nějaká alternativa? Pokud je toto nej, tak kde byste doporučili to koupit?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Bezne s tim pracuji reklamky, ktere delaji polepy vyloh apod.

 4. my sme mali vo vylohe "One Way vision" - dierkovanu fóliu, a ludia cez to nepozerali do vnutra, a ty vidis vonku v pohode - vyhoda ze to mozes potlacit reklamou (ale aj nemusis - da sa kupit jednofarebna)..

 5. Tady jde spíš o to jak máš ten prostor velký uvnitř, aby když bude zimní období a ty tam budeš do večera, tak se budeš svítit jako ryba v akvárku.

 6. Citace Původně odeslal ehw Zobrazit příspěvek
  Tady jde spíš o to jak máš ten prostor velký uvnitř, aby když bude zimní období a ty tam budeš do večera, tak se budeš svítit jako ryba v akvárku.
  To nevadí.

 7. Existují, jsou to takové jemně děrované folie. Dávali jsme to ve firmě na prosklenou zasedací místnost ze stejnýho důvodu co chceš ty, aby tam nečučeli lidi.

  Z venku je to opravdu neprokouknutelný, nicméně na můj vkus se uvnitř vytvořila opravdu “tma”, a i za dne bych svítil... Instalace easy, mýdlová voda, nalepíš. Průměrně zručnej člověk to ve dvou zvládne (dělali jsme pruhy folie cca 2x0,5m). Nevýhoda je, že do týdne se tam začali tvořit bubliny a i rozměrově to plotr neříznul přesně, takže naše ořezy na okně tomu moc na kráse nepřidaly.

  Osobně bych namísto toho asi zkusil volit něco ve stylu folie do auta, kde je daná světelná propustnost.

 8. Nestačila by nějaká folie, na difúzi světla? Sice neuvidíš, ale máš světlo a kolemjdoucí taky nic neuvidí.

 9. Folie se zrcadlovým efektem. Lidi budou čučet, ne na tebe, ale budou sledovat sami sebe.

 10. Citace Původně odeslal pawlisko Zobrazit příspěvek
  Folie se zrcadlovým efektem. Lidi budou čučet, ne na tebe, ale budou sledovat sami sebe.
  Jen dokud nerozsvítí :) Pak jsou všechny tyto polepy nefunkční.

Hostujeme u Server powered by TELE3