Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Prodám výdělečný web ZelenyTiket.cz

Přátelská zpráva
Loading...
Vyvolávací cena: 190 000  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Dobrý den,
  prodám web zelenytiket.cz , který sloužil především k prodeji sportovních tipů a tiketů pro klienty z ČR nebo zahraničí. Web je zaběhlý a má svou stálou klientelu.
  Vlastník webu musí každý den přidávat minimálně 3 tipy na sportovní utkání na aktuální den pro klienty + přidání tiketů (libovolný počet týdně, neni stanoven počet).

  Klienti zakoupí členství (tipové/tiketové) a poté využívá tarif. Vše je perfektně a jednoduše k vytvoření v prostředí admina.

  Tipové členství = Tipy na každý den, 3 a více tipů, nemusím zdůrazňovat že tipy musí mít kvalitu, aby klienti byli spokojeni.

  Tiketové členství = Tikety s kurzem 5-20+ týdenní či měsíční počet neni určen, zákazník nakoupí počet "klíčů" jeden klíč odemkne jeden tiket, možnost nákupu 5-15 klíču(tiketů).

  Důvod prodeje je, že přebírám rodinný podnik a nebudu mít čas na provozování stránky.

  Měsíční zisky se liší, za prosinec byl zisk okolo 264 000kč, listopad 160 000kč. Vše doložím z vyúčtování. Zda máte zájem více info ve zprávách, cenu můžete i nabídnout.
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 1.png Zobrazení: 72 Velikost: 47,0 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 2.png Zobrazení: 39 Velikost: 328,8 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 3.png Zobrazení: 39 Velikost: 60,1 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 4.png Zobrazení: 42 Velikost: 410,4 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 5 (1).png Zobrazení: 81 Velikost: 60,0 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 5.png Zobrazení: 57 Velikost: 45,3 KB  


Hostujeme u Server powered by TELE3