IT-TechCZ s.r.o. | Cloud, VoIP ústředny, vývoj webů a informačních systémů, elektronických systémů, IT poradenství
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 32 z 32

4. český operátor je na světě

 1. To je pekny, v Italii byly loni bezne okolo 200 Kc neomezeny s 5-10 GB, coz taky musi stacit, pokud si nedelas router na ntb.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Sektom poptává: Vizuální identita firmy
  NVX prodává: Prodej portfolia 17 travel domén
  EsteTri prodává: Hey TY ano Ty - kup si me.
 3. Citace Původně odeslal Venturi Zobrazit příspěvek
  no jestli jsou to byvali U-founa (co jsem měl mobilni intenrnet) tak to domu nesmí, to bylo des a neskutečně vyčurané smlouvy. A pokud sedi co pise Affilak.cz (aj tomu věřím) tak to ještě více potvrzuje že ne. Jinak mám tu zasranoe O2 na 1 číslo (žadná VIP ři přes někoho, jen prostě uhadal operatorku), a tedy nemezené volani a sms + 2 GB data za 389 Kč s DPH (smlouva na 2 roky a dle mě do 400 Kč s daní to musí uhadat každy občan na 1 čislo, jen stačí jim zavolat a řici at mu řeknou jak převedu tel čislo jinam, že mam lepší nabidku, a neboj hned druhy den daji nabidku pod 400). Tak že cokoliv stejného u noveho operatora nad 400 Kč je vysměch lidem a dělaji si jen PPF srandu. Myslám že zajimavé by to bylo za 299 Kč a uz rovnou 5 GB data.

  Zrovna O2 mě poslali do pr....se 4 čísly. Měl jsem už nabídku od TMobile, tak jsem zkusil kyslík a chtěli přes 400Kč za číslo a ještě mi frajer řekl, že jestli si k tomu nevezmu televizi, tak žádná sleva nebude.

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3