Prodej módní značky DANNYS clothing
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 32 z 32

Muze byt nekolik provozovatelu u jedne stranky?

 1. Tak to bych chtěl vidět, jak se k tomu staví ČOIka, když někdo přijde podat reklamaci něčeho co si ráno koupil v téhle prodejně u firmy abc ale odpoledne to tam nevyreklamuje, protože odpoledne tam prodává firma xyz. Netvrdím, že to nejde. Ale podle zákona by provozovna měla být označena, měl by tam přijímat reklamace, atd. atd. Jak vysvětlí, že tu provozovnu má dopoledne a odpoledne tam podniká někdo na druhé IČO?

  Aby to nebylo klamání spotřebitele, nebo nějaká nekalá praktika. Ale to asi opravdu není dotaz na laické fórum.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal helivrt Zobrazit příspěvek
  Tak to bych chtěl vidět, jak se k tomu staví ČOIka, když někdo přijde podat reklamaci něčeho co si ráno koupil v téhle prodejně u firmy abc ale odpoledne to tam nevyreklamuje, protože odpoledne tam prodává firma xyz. Netvrdím, že to nejde. Ale podle zákona by provozovna měla být označena, měl by tam přijímat reklamace, atd. atd. Jak vysvětlí, že tu provozovnu má dopoledne a odpoledne tam podniká někdo na druhé IČO?

  Aby to nebylo klamání spotřebitele, nebo nějaká nekalá praktika. Ale to asi opravdu není dotaz na laické fórum.
  Božínku vítej v reálném životě. Ráno a odpoledne tam je ta samá prodavačka akorát si v poledne vymění razítko a otočí otvírací dobu s IČ a že se těch razítek a reklamací v trafice řeší. A ČOI to je úplně jedno, reklamace se přijímají přece v pracovní době. Hledáš chyby tam kde nejsou.

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3