Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Zasílání těžkých balíků

 1. Dobrý den,

  koupil jsem eshop s chovatelskými potřebami a je to můj první eshop, proto se potřebuji nějak zorientovat. Zaregistroval jsem u Zásilkovny a na eshopu chci poskytovat jejich doručení na adresu a na výdejní místo, obojí má ale háček. Na výdejní místa lze doručovat balíky pouze do váhy 10 kg a doručení na dresu lze využít jen v případě, že je hmotnost balíku do 30 kg. Dále Zásilkovna nabízí možnost odesílání přes InTime a DPD, obojí mi ale přijde velmi drahé. Pokud si zákazník objedná z eshopu zboží s hmotností 60 kg (nějaké krmivo), bude ho doprava stát dobrých 250 Kč. Nemáte nějaké rady, jak toto vyřešit jinak, lépe? Když podám dva balíky zvlášť, které jsou na jednu adresu, platí se za každý stejná sazba? Předem díky za rady.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Vassortiment.cz poptává: Kdo vymyslí název pro dva eshopy?
  Petr Vychopeň prodává: Adult domény pro provoz eshopu a blogu
  Jasnenka nabízí: ON page i OFF page SEO
 3. Zásilkovny vás nevezmou. Normálně si s kurýry domluvte 50kg, ale stejně oni časem půjdou všichni na těch 30kg, to je nevyhnutelné. Doprava 50kg balíku se dá domluvit za 55Kč, pokud máte objemy. Ale pokud začínáte, nemáte šanci se na to dohrabat. Budete rád, když usmlouváte 80-100Kč, čímž se rázem stáváte nekonkurenceschopným. U granulí jsou prodejní ceny dané. Pokud jdete nad doporučenou, neprodáte (a nebo ano, ale je to paběrkování a je tam stále ta expirace, která vás bude trápit). Pokud půjdete pod doporučenou, dodavatelé vás většinou odříznou a nebo ne, ale stejně to neuplatíte. Všechno se to jede na cenách, které jsou hodně na hraně a právě ta doprava a balné tam hraje poměrně velkou roli. Kurýři vás také budou tlačit do toho, abyste měl vše v kartonech, které mají ostré hrany. Takže žádné balení do streč či jakkoliv jinak, jak se to dělalo kdysi. Teď vám tam za každý takový balík švihnou ve vašem případě 250Kč doprava (pokud to neusmlouváte) + 350Kč pokuta za balení + dalších 350Kč pokuta, pokud převýšíte hmotnost či max. rozměr. Máte zdroj krabic? Nemáte? Tak to je problém, protože ty jsou taky drahé jako prase. Poslední dobou se s tím nemažou.

 4. Posílejte to ve více zásilkách, nám takhle posílá zoohit normálně. Jo, sice to většinou přijde každé v jiný den, ale co už..

 5. Já posílám InTime přes Uloženku balíky kolem 40 kilogramů a za opravdu směšné ceny :-) Podmínkou je bydlet někde u jejich pobočky přímo, nejlépe u depa.

 6. Tak toto opravdu nedělejte. Intime je jediná kurýrní služba, kterou bych nikdy nebral.

 7. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Tak toto opravdu nedělejte. Intime je jediná kurýrní služba, kterou bych nikdy nebral.
  Díky za radu, já s nimi posílám už téměř 4 roky a kromě dvou kiksů i o Vánoční horečce vždy doručili :-)

 8. Já posílám balíky 50kg, velikost 150/70/68 cm poštou. Nikdo jiný mi to za ty prachy neodveze. A na paletě by mě to stálo min. 750,-kč. Poštou se vejdu do 200,-Kč.

Hostujeme u Server powered by TELE3