logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

Efektivní práce s Facebook/Instagram reklamou (online školení)

hourglass
Skončil
20.06.2019 v 07:14
Prodejce
D
20:25
Chcete naučit pracovat s Facebook/instagram reklamou, abyste nemuseli platit za drahé agentury? Potřebujete vysvětlit, jak reklamní systém Facebooku funguje, jaké kampaně byste měli používat, jak je vyhodnocovat, pracovat s pixelem, publiky, remarketingem apod. ?

V tom případě neváhejte vyzkoušet mé školení, kde s vámi projdu veškeré základní, ale i pokročilé formy a funkce reklamy. Kurz probíhá na Skype, takže nemusíte nikam dojíždět a je tak snadno dostupný pro kohokoli v ČR. Se sdílenou plochou se můžeme kouknout na vaše reklamy (pokud vám nějaké běžely), a zanalyzovat je. Zároveň vám v mých reklamních účtech snadno ukáži, jak s reklamou pracovat.

Níže je orientanční osnova, nicméně řídit se jí nutně nemusíme, záleží jaké téma potřebujete vysvětlit

- základní reklamní kampaně, které Facebook nabízí
- Facebook pixel a proč je pro pro váš web klíčový
- které typy kampaní využívat a kterým se naopak vyhnout
- dynamický a statický remarketing a jeho důležitost
- jaké metriky u kampaní sledovat a jak je vyhodnocovat
- spoustu dalšího :)

Sám provozuji úspěšný internetový obchod a výše zmíněné mám samozřejmě odzkoušené, takže se nejedná o jakousi teoretickou "omáčku".

V případě jakéhokoliv dotazu se na mne neváhejte obrátit. Základní sazba, kterou si za školení účtuji je 500 Kč/hodina. Jsem schopen nejen zaškolit, ale klidně i vaše kampaně spravovat. V případě zájmu mne kontaktujte na email: pernica.jirka@gmail.com