Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Manychat - první robot

 1. Dobrý den, protože mi na regulerní poptávku nikdo neodpověděl, zkusím to takto přes vlákno. Chtěl bych vytvořit prvního robota prostřednictvím manychatu. Nemám žádné zkušenosti, jen jsem se tam regnul podle youtube návodu. A teď co bych potřeboval.

  Chtěl bych začít sbíráním kontaktů pomocí chatu na stránkách a chci v jedné kategorii, na kterou mi lidé neustále kladou stejné otázky, vytvořit automat, který je výběrem provede. Dokážete mě někdo poradit, navést?
  Mělo by se to spouštět pouze tehdy, pokud dotyčný navštíví danou kategorii a je tam alespoň nějakou dobu.

  Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Taky jsem to video viděl, ale není to zrovna to, co potřebuji :-)

 4. Jj, super. Vidím, že řešíme stejné problémy, třeba se do toho nějak zahryzneme. Navíc je tam potřeba použít spíše klasický chat, než toto. Ale ten jsem tam viděl.

 5. Testuji to zatím na blogu, už jsem tam dostal ten jednoduchý chat. Tak a co dál. Teď potřebuji, aby se mi na určitém místě webu objevilo něco jiného.

 6. Doporucil bych spise Chatfuel nez Manychat.

  Osobni zkusenost - vytvorenych tisice botu. Nakonec, protoze chci proste neco unikatniho jsem to spojil Dialogflow + Chatfuel, ale to neni vas pripad.

  Fakt, alespon vyzkousejte ten Chatfuel :)

 7. Citace Původně odeslal Oleg Zobrazit příspěvek
  Doporucil bych spise Chatfuel nez Manychat.

  Osobni zkusenost - vytvorenych tisice botu. Nakonec, protoze chci proste neco unikatniho jsem to spojil Dialogflow + Chatfuel, ale to neni vas pripad.

  Fakt, alespon vyzkousejte ten Chatfuel :)
  A v čem je to lepší? Vychází to lépe na peníze? Má to nějaké lepší možnosti nastavení? Jak to může eshop uchopit, co všechno tam může eshopista dělat?

 8. Hlavne muzes naucit bota odpovidat presne a srozumitelne, podavat uzitecne odpovedi. Je tam vice moznosti v zakladu nez u manychatu, u ktereho se musi za tyto funkce platit. A pokud pujdes do extremu tak dialogflow tomu da stavu.

  Chatfuel je narocnejsi na nastaveni ale stoji to za to, je vice flexibilni a resi logiku.

Hostujeme u Server powered by TELE3