IT-TechCZ s.r.o. | Cloud, VoIP ústředny, vývoj webů a informačních systémů, elektronických systémů, IT poradenství
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Webdesigner a kodér hledají posilu – programátora

 1. Tým o dvou lidech – webdesigner a kodér, hledá k sobě posilu v podobě programátora.

  Jsme mladí, zapálení a máme chuť se neustále posouvat. Nesnažíme se toho dělat mnoho za vidinou zisku – to by totiž z dlouhodobého hlediska nefungovalo. Děláme pouze to co umíme a průměrnosti se snažíme obloukem vyhýbat.

  V praxi to znamená…
  Nikdy nebudeme nabízet klientům něco, v čem nemáme dostatečné zkušenosti, ačkoliv si “myslíme”, že klientův požadavek bychom již nyní dokázali zrealizovat. Tzv. jsi programátor? Dělej pouze v této oblasti a nesnaž se řešit copywriting, či jinou oblast onlinu jen proto, že by tvůj výdělek byl vyšší.

  Naše požadavky na programátora:
  Naše požadavky na programátora nejsou náročné, pokud:
  1. dokážes stanovovat reálné termíny, ve kterých práci odevzdáš bez zbytečných výmluv (výmluvám se můžeš vyhnout, když si v rozplánování stanovíš dostatečnou rezervu pro případ KDYBY...)
  2. dokážeš s námi komunikovat narovinu a v případě problému jej začneš ihned řešit, abychom eliminovali případné nepříjemnosti vzniklé daným problémem (vše se dá vyřešit, když se to řeší s předstihem)
  3. nebudeš si hrát na hrdinu a dělat věci stylem pokus / omyl (pokud něco nezvládneš, není to ostuda... zkrátka klientovi sdělíme, že tuto věc nedokážeme zrealizovat, navrhneme alternativní řešení nebo na danou část najdeme někoho, kdo za tebe zbylou část dokončí)
  4. děláš svou práci proto, protože ji zkrátka miluješ a je to zároveň tvůj koníček – kdybys nemusel platit nájem, platit si školu, živit rodinu apod., na peníze bys zkrátka ani nepomyslel
  5. jsi připraven reference vydávat pod společným portfoliem (samozřejmě si referenci můžeš dát i na své osobní portfolio – v tomto Tě omezovat a připravovat o další zakázky nebudeme)
  6. máš dostatečné zkušenosti a odvádíš svou práci poctivě
  7. Zapojíš se do hledání nových klientů

  Nyní, ale k věci...
  Jako první potom, co Tě přibereme, zhotovíme společné portfolio, které postupně budeme krmit společnými referencemi. Pokud na toto portfolio nevystačíme pouze s kolegou, tak budeš ochotný přidat ruku k dílu nejen v náš, ale i ve tvůj prospěch... jednoduše řešeno v prospěch (TÝMU) nás všech. :-)

  Cenu si stanovíš ve většině případech Ty sám, abys s ní byl spokojen. Občas ale uděláme komprovis v prospěch nabití nových referencí a vyhovíme rozpočtu klienta.

  Pokud Tě zajímá více, nebo se chcete rovnou přidat – ozvěte se společně s ukázkou několika málo prací, na které jste fakt pyšní. K těmto ukázkám prosím přiložte i Vaši cenu.

  Děkuji předem za každou jednu nabídku a těším se na dalšího nadšence, který nám pomůže věci dotáhnout k dokonalosti.

Hostujeme u Server powered by TELE3