BetShark.cz - Prodám web pro profesionálního sázkaře, který by si chtěl ke svému úspěšnému sázení ještě přivydělat další peníze prodejem sportovních tipů.
Stránka má elegantní responzivní design, líbivé a jednoduché prostředí vedení statistik, automatické rozesílání nových tipů mailem a mnohem víc. Všechny formuláře jsou plně funkční, napojeny na emailovou schránku, kam se zasílají všechny potřebné korespondence. Zároveň i malého kecálka v podobě "facebookového" okna vpravo dole na stránce (tawkto.com).

Stránku jsem koupil zde na Webtrhu jako ziskovesazeni.cz. Zvolil jsem si novou doménu a stránku optimalizoval, protože stoprocentně neodpovídala mým představám. Prodávám ji, protože jsem sám nebyl úspěšný a nejsem schopný udělat dostatečnou marketingovou kampaň na rozjetí. Projekt bych rád předal někomu, kdo je v sázení dlouhodobě v plusu a daří se mu.

V administraci jednoduše přidáváte tikety a tipy, vyhodnocujete Vámi přidané tipy, spravujete uživatele a jejich zakoupené balíčky a pracujete se statistikami.

Pokud chcete nahlédnout do uživatelského prostředí, můžete využít uživatelský účet, který jsem pro tyto účely zřídil:Na tomto účtu je nastavené členství a můžete vidět, jak vypadají přidané tipy. Web je automatizován a tipy odesílá každou celou hodinu na zadaný email. Je potřeba nastavit CRON, s tím bych Vám při předávání pomohl.

Co je součástí prodeje?
  • Doména BetShark.cz vedená u Wedosu
  • Webhosting vedený u Wedosu
  • Projektové logo
  • Kompletní vlastnické právo na webovou prezentaci tak, jak ji vidíte
  • Dvě facebookové stránky - BetShark.cz a Ziskové sázení
  • Instagramový účet BetShark.cz

Nejsem plátce DPH, cena je konečná. Prodej opatříme kupní smlouvou a samozřejmě fakturou.