logo
19.05.2019 01:05
31
Odkazovany text je cista manipulace.


Kdyz vite jak (staci umet psat "hvezdickovane" vyhledavaci dotazy) a mate slovni znamku, tak si monitoring poridite za nula korun a deset minut, stravenych kazde dva mesice.

---------- Příspěvek doplněn 19.05.2019 v 01:13 ----------

Původně odeslal developer
Povinnost je vlastníka. Ty čuchat nemusíš, ale pokud se ozve vlastník, musíš nést náklady. Většinou to začíná pouze výzvou k zanechání parazitování na ochranné známce, která znamená, že musíš logo odstranit ze všeho, kde jsi ho dal, odevzdat stejnojmenou doménu atd. Ale může to dojít soudně tak daleko, že budeš prokazovat, kolik jsi pod tímto označením prodal služeb či produktů a vypočítají ti z toho škodu...

Neměl jsi štěstí, logo je podobné, víš to teď a má rada je, zahoď práci a makej na novém logu.

Pokud to z nějakého důvodu nechceš, můžeš se pokusit o výmaz jejich ochranné známky, zejména, pokud skutečně pod tou známkou nic neprodávají, jen ji mají (spekulativní registrace), ale to stojí nějaké peníze (2000,- jen podání žádosti, +právní pomoc, pokuse v tom neorientuješ)... Takže má rada výše je opravdu to, co si myslím, že máš udělat.

---------- Příspěvek doplněn 18.05.2019 v 23:30 ----------

Jo, teď jsem si všiml, že produkty firem se neshodují. To může být klíčové, pokud si registruješ ochrannou známku, pak pouze v určitých třídách výrobků a služeb (Nicejské třídění výrobků a služeb). Pokud jiná firma prodává výrobky a služby z jiné třídy, můžeš je statečně ignorovat, protože mají právo blokovat užití své známky jen pro výrobky a služby, pro které ji mají registrovanou.

Což otevírá možnost, že si jedna z firem doregistruje známku na danou třídu... ale než se tak stane, přečt si Co vám laikům o ochranné známce nikdo neřekl
Jo a ted koukam, to tam soudruzi radeji ani nezminili: kdyz mate obrazovou znamku, je vam ten ipdefender vite k cemu ...

Hnus, vasnosti
19.05.2019 10:47
32
Nechápu ale pointu tvého příspěvku, kritizuješ službu zdarma (pokud nevlastníš více jak 3 ochranné známky) a propaguješ práci každé dva měsíce, rozhodně na více než deset minut. Ať v tom hledám jak hledám, logiku v tom nalézt nemůžu.

Máš nějakou známku? A jak to máš ošetřeno?

Skutečně máš v telefonu co 2 měsíce upozornění a každé 2 měsíce projíždíš těch 1 400 nových ochranných známek? To ti fakt nežeru. U mé známky jsem to pod 2 hodiny nedal. A jo, možná bych to dal za třičtvrtě hodiny, ale na tohle nejsem stavěný a fakt mě nebaví si udržovat excel s variantama a ty pak kopírovat do vyhledávacího formuláře... Dle tvého doporučení mě to vyjde každé 2 měsíce na 2 hodiny prokrastinačního tempa a 4 hodiny navíc odkládání upomínek a odhodlávání se. Zkus si to. To cos napsal výše není rada, to je u mne recept na psychické problémy.

Ikdyby to bylo standardně placené, tak Já za 12 hodin, které dle vlastní zkušenosti tomu musíš minimálně ročně věnovat vydělám více, než chce třeba patentoid . :-) Chce to myslet ekonomicky. Moudrost praví, že dobrá služba zdarma a bez práce je vždy nejvýhodnější. :-D A to je to, co jsem v tvém příspěvku nepobral. Zní to jako typicky české neodůvodněné škarohlídství.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".