Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Prodej atraktivní české domény You.cz a předpřipravený koncept internetové televize | Zajímavá investice

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 10.06.2019 v 17:28  
Vyvolávací cena: 1 490 000 Kč
(Zadejte 1 490 000 Kč nebo více)
Pro vaše pohodlí podporujeme automatické příhozy.
Zadejte 1 490 000 Kč nebo více.
Historie příhozů: Zatím žádný příhoz. Buďte první!
Počet sledujících: 1

Doména
www.you.cz

Typ webu
Blog

Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
0

Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
0

Téma
Internet

 1. Dobrý den,

  rozhodli jsme se k prodeji jednoho z nejzajímavějších a nejatraktivnějších českých doménových jmen a zároveň předpřipraveného a zpracovaného projektu internetové televize You.cz.

  Název: Snímek obrazovky 2019-05-13 v 16.31.41.png
Zobrazení: 295
Velikost: 406,6 KB

  Tento projekt jsme schopni dotáhnout s novým majitelem do provozního režimu, ve kterém již bude několik způsobů monetizace.

  Prodej nyní obsahuje

  - Snadno zapamatovatelné & atraktivní doménové jméno s obrovským potenciálem a rostoucí hodnotou You.cz
  - Nadčasové brandové & minimalistické logo pro internetovou televizi
  - Zpracovaný prezentační web fungující na opensource řešení Wordpress
  - Kompletní podnikatelské plány
  - Vymyšlený koncept, strategie a monetizace projektu
  - Pomoc s dokončením a realizace projektu
  - Zajímává investice

  Doménu je samozřejmě možné zakoupit samostatně i bez nutnosti na doméně dělat koncept internetové televize. V takovém případě by cena byla dohodou.

  K YOU.cz máme nyní kompletně zpracované dva podnikatelské plány ve dvou různých provedeních podle finančních možností budoucího majitele a vývoje situace na trhu.

  1) Realizace projektu na systému Wordpress, kde i nyní dosavadní pouze prezentační web běží.

  V této variantě jsme schopni projekt dokončit a zajistit my, nicméně z dlouhodobého hlediska může mít tato varianta jisté omezení z hlediska rychlosti, optimalizace databáze, apod. Případné dokončení a dotáhnutí do provozního režimu můžeme zkonzultovat osobně či po telefonu.

  2) Předáme Vám kontakt na velmi dobrou Ruskou IT společnost a freelancery seniory programátory se kterými máme již předešlou pozitivní zkušenost. S touto společností spolupracujeme již delší dobu přes Upwork. Ti vám budou schopni vyhotovit řešení pro internetovou televizi na míru v technologii, kterou budete požadovat a nebo námi doporučený React.js | Vue.js v kombinaci s Node.js pro maximální rychlost webu.

  Poslední možností je samozřejmě to, že si vývoj vyřešíte samostatně a my Vám můžeme pomoct v rámci konzultací, doporučení, apod.

  Doménu je možné využít taktéž jako skladový internetový obchod či dropshippingový obchod. V případě zájmu jsme schopni tento záměř taktéž vyhotovit.

  Pro bližší informace o zakoupení celého projektu či doménového jména nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 774 944 507. Můžeme si domluvit osobní schůzku v Praze či Plzni, případně lze vše probrat i telefonicky.
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Snímek obrazovky 2019-05-13 v 16.28.54.png Zobrazení: 20 Velikost: 1,82 MB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: Snímek obrazovky 2019-05-13 v 16.30.35.png Zobrazení: 12 Velikost: 965,7 KB  


Hostujeme u Server powered by TELE3