Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Prodám zavedený e-shop s kojeneckým zbožím mimi-store.cz

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 26.05.2019 v 21:39  
Vyvolávací cena: 15 900 Kč
(Zadejte 15 900 Kč nebo více)
Pro vaše pohodlí podporujeme automatické příhozy.
Zadejte 15 900 Kč nebo více.

nebo
Cena kup teď:
Historie příhozů: Zatím žádný příhoz. Buďte první!
Počet sledujících: 3

Doména
mimi-store.cz

Typ webu
E-shop

Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
150

Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
1 800

Téma
Obchod

 1. Prodám zavedený, funkční eshop s výstižnou doménou www.mimi-store.cz, s kojeneckým zbožím - hračky, kočárky, autosedačky, nábytek, oblečení atd... Stačí vyměnit své údaje, zapracovat na propagaci a začít prodávat. Ideální jako přivýdělek pro maminku na MD, ale i jako hlavní činnost. Dětské zboží je velice žádané a dobře se prodává.

  Eshop funguje na bázi dropshipigu, tak že není nutné držet skladové zásoby, jen přeposíláte objednávky dodavateli a ten odešle zboží přímo zákazníkovi. Zboží a skladová dostupnost se stahuje do e-shopu automaticky každý den. Není ale problém si vlastní sklad držet.

  Eshop vznikl na začátku roku 2017. Kvůli nedostatku času byl velice málo propagován, tak že návštěvnost nebyla nic moc, ale i tak za tu dobu bylo přijato
  v roce 2017 40 objednávek v hodnotě cca 36000,- Kč
  2018 9 objednávek v hodnotě cca 17000,- Kč
  2019 5 objednávek v kodnotě cca 5000,-Kč
  Eshop je koupen od systému Shop5.
  Bezplatné aktualizace byly zaplacené do 17.1.2019, prodloužení není zaplacené, ale i tak zatím web funguje, ale zohledním poměrnou část z kupní ceny. aktuaizace stojí 3000,- bez DPH a platí se na 2 roky.
  Doména expirace 4.12.2019 je u Wedosu.
  Pronájem virtuálního serveru do 10.1.2019 je u Českého hostingu 690,- čtvrtletně

  Shop5 je velmi propracovaný systém, který má všechny možné funkce, na které si jen vzpomenete a ani je všechny nevyužijete. Vše se nastavuje ve velice přehledné administraci, nebo je k dispozici i spoustu videonávodů. Bez problémů funguje i kontakt s podporou.

  Web běží na zabezpečeném certifikátu HTTPS.

  Na web nemám vůbec čas, tak už se mu téměř nevěnuji vůbec , což se samozřejmě odrazilo na návštěvnosti, tak je škoda, aby ležel ladem.
  Koupí získáte velice výstižnou doménu a ihned funkční, vlastní systém pro prodej kojeneckého zboží.
  Faktura je samozřejmostí, nejsem plátce DPH.

  14.5.2019 - množí se mi dotazy na reklamace, tak doplňuji :
  Reklamaci jsem neřešila ani jedinou, tak že konkrétní zkušenost nemám. Byla jsem domluvená, (kdyby to bylo potřeba) , že vracet zboží mohou rovnou dodavateli, když to bude dopředu vědět. Záleží tedy, jak se domluvíte s dodavatelem. Komunikace se zákazníkem je ale na vás. S vámi zákazník uzavřel kupní smlouvu.

  Zkušenost mám jen s jednou nepřevzatou zásilkou na dobírku, ta se vrátila dodavateli, ne mě a přišlo mi storno vystavené faktury na plnou částku a to i včetně poštovného, což jsem nečekala.

  Ještě doplním - prodávala jsem za minimální doporučené ceny, stejné, jako prodává maloobchod dodavatele a marže byla v průměru kolem 20-25%. Mají to nastavené u každého zboží jinak.
  Pokud se rozhodnete prodávat za své - dražší ceny , budete mít marži jakou chcete. Minimální ceny by se ale měly zhruba dodržovat. Cena nahoru nijak omezená není.

Hostujeme u Server powered by TELE3