Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Pomoc - web mění sám od sebe funkcionalitu

 1. Ahoj,
  dělám web a děje se mi něco co nedokážu vysvětlit.
  Na stránce http://penzionkvilda.cz/rezervace-ubytovani když kliknu na na VIEW CALENDAR nebo SELECT tak to normálně do předvčera fungovalo. Od včera to náhodně několik hodin funguje v Safari v iPhone, pak ve WIN / CHrome, pak ve všem, pak v ničem. Neměním nic, ani nastavení hostingu, ani kód... prostě se vrátím z procházky a funguje to jinak. Nápad? A co to hlásí za chybu?
  Díky,
  Tom
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: solidres-bug-6.JPG Zobrazení: 131 Velikost: 112,1 KB  

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Pokud web navštívíte přes adresu s www na začátku, tak to bude fungovat. Bylo by vhodné to ošetřit.

 4. Sam jste udelal screen prohlizece, kde je chyba definovana. Jde o problem CORS hlavicek, kdy se vam lisi mezi s sebou zdroje, co komunikuji. Musite web presmerovat na verzi s WWW v souboru .htaccess. A nejlepe samozrejme v https.

 5. Web nikdy sam nic od sebe nedela :) vse je bud chyba vyvojare a nebo zmenil hosting parametry.

  Ale tohle je zakladni chyba. Melo by to byt osetreno.

 6. díky moc. zkusím to. divné že jsme s tím fakt nic nedělali, večer to šlo a v noci najednou ne. pravděpodobně nějaká změna u poskytovatele.

 7. Zeptejte se na hostingu, mě to dělalo na wordpresu..u wedosu...nejdřív, že je to moje chyba a později to začalo dělat hromadě lidí.....takže nakonec to opravili na hostingu.

 8. Ja navic, pouzivam uBlock a tvoje nahledovy obrazky spadaji pod SoftList, takze je nevidim. Nevim jak je to u ostatnich pluginu na blokovani. Na tvem webu mi to blokuje pres 60 zdroju :D  Jinak, ty pouzivas T3 FW pro Joomlu? Vypni kompresi JS, dela ti tyto problemy, respektive je to uplne na hlavu postaveny, dela mnoho problemu, je pomaly, bobtnajici, a vetsinou deravy - zvolil jsi spatne reseni.

 9. Citace Původně odeslal PetrGargulák Zobrazit příspěvek
  Zeptejte se na hostingu, mě to dělalo na wordpresu..u wedosu...nejdřív, že je to moje chyba a později to začalo dělat hromadě lidí.....takže nakonec to opravili na hostingu.
  díky

  ---------- Příspěvek doplněn 12.05.2019 v 09:49 ----------

  Citace Původně odeslal Oleg Zobrazit příspěvek
  Ja navic, pouzivam uBlock a tvoje nahledovy obrazky spadaji pod SoftList, takze je nevidim. Nevim jak je to u ostatnich pluginu na blokovani. Na tvem webu mi to blokuje pres 60 zdroju :D  Jinak, ty pouzivas T3 FW pro Joomlu? Vypni kompresi JS, dela ti tyto problemy, respektive je to uplne na hlavu postaveny, dela mnoho problemu, je pomaly, bobtnajici, a vetsinou deravy - zvolil jsi spatne reseni.
  Díky, JS komprese vypnutá.
  uBlock otestuju, též díky :)

  Tom

Hostujeme u Server powered by TELE3