Zadejte hledaný výraz...
Jakub Glos
Webtrh.cz
Vývoj webových stránek na WordPressu a proklientský přístup pro freelancery
Třídenní infromacemi nabitý prezenční + online kurz v Praze od Webtrhu pouze za 2 871 Kč
Více informací

Marketing Specialist so slovenčinou

Pre internetový portál Tipli.sk, ktorý sa zameriava na výhodné online nakupovanie hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Marketing Specialist so slovenčinou.
Pomôžete nám pri zlepšovaní pozície na slovenskom trhu. Budeme radi, ak máte cit pre detail a skúsenosti s písaním. Pracovať budete v našich kanceláriách v Černé Labuti (Praha 1 – neďaleko metra Florenc a Nám. republiky). Práca je vhodná aj pre študenta, alebo absolventa VŠ.
Náplň práce
  • príprava zadaní pre redaktorov a kontrola článkov
  • spolupráca s tímom redaktorov
  • komunikácia s potenciálnymi partnermi a zjednávanie spoluprác
  • správa a optimalizácia marketingových kanálov - sociálne siete (hlavne Facebook a Instagram), content marketing a komunikácia na webe - vzájomná pomoc a spolupráca s celým marketingovým tímom
  • monitoring trhu a analýza konkurencie
  • pomoc s prípravou, testovaním a vyhodnocovaním online kampaní
  • organizácia a zaistenie firemných prezentačných akcií (eventy a propagačné materiály)
  • všetko potrebné vás naučíme
Ponúkame
  • prácu na HPP/ŽL
  • nástup možný ihneď
  • flexibilná pracovná doba – po zapracovaní možnosť občasnej práce z domova
  • práca v moderných kanceláriách v centre Prahy – 5 minút od zastávky Florenc
  • mladý pracovný tím a uvoľnenú firemnú kultúru so stolným futbalom, dobrou kávou a firemnými raňajkami zdarma
  • Multisport karta (príspevok na šport), firemný notebook aj na súkromné účely, teambuildingy a akcie
  • prístup k vzdelávaniu - série školení od APEK (Asociace pro elektronickou komerci) od popredných odborníkov z online marketingu zdarma, firemná knižnica, online kurzy zdarma a zvyšovanie kvalifikácie
Čo požadujeme
  • záujem o online marketing
  • výborná slovenčina a písanie bez gramatických chýb
  • cit pre detail - schopnosť skontrolovať a upraviť texty po gramatickej a štylistickej stránke
  • základná znalosť HTML a Google Analytics nie je podmienkou
  • záujem o online nakupovanie a prehľad v aktuálnych trendoch
V prípade záujmu nás kontaktujte na micaluk@tipli.sk
14 zobrazení
Zadavatel
placeholder profil
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 13. 3. 2019
Neověřen
A
B
C
D
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více