V rámci naší služby Instaking.cz nabízíme bezkonkurenční řešení kompletní správy Instagramového marketingu
Služba Instaking.cz využívá pečlivě vypěstovaného know-how, které zajistí, aby se Váš produkt zobrazil relevantním uživatelům, tedy potenciálním zákazníkům.

Proč hraje Instagram tak velkou roli v online marketingu?
Uživatelé Instagramu velmi často sledují své oblíbené obchody. Jelikož Instagramový algoritmus post feedu (zobrazování příspěvků) není tolik přehlcen a omezován v porovnání například s Facebookem, tvoří z něj unikátní prodejní kanál.

Pro koho je vhodný marketing na Instagramu?
Největší potenciál pro Instagramový marketing mají Eshopy s fitness tématikou, módními doplňky, oblečením, kosmetikou nebo čehokoliv jiného, kde se cílová kategorie pohybuje od 15-35let. Vhodné jsou také služby, či jedinci jakožto například fitness trenéři, fotografové, cestovatelé, influenceři apod.

Jak probíhá naše spolupráce?
Naše spolupráce začne analýzou dosavadního stavu a výsledků Instagramového profilu. Poté vytvoříme efektivní marketingovou strategii pro progresivní růst vaší značky, nastavíme vhodná klíčová slova a optimalizujeme profil pro maximalizování výsledků. V průběhu spolupráce se budeme soustředit na růst Vaší fanouškovské základny jakožto stálých i nových potenciálních zákazníků. Komunikace se zákazníky je samozřejmostí a v případě zájmu můžeme poskytnout organizaci Instagramových soutěží a akcí, vytvoření a nastavení kampaní placené propagace, či správu obsahu. Dbáme na to, aby naši klienti již nemuseli investovat žádný přebytečný čas do manipulace s Instagramem a veškerou práci mohli nechat na nás.

Cena naší služby pro společnosti je 3000Kč na měsíc, pro jedince pak 1000Kč.
Kompletní prezentaci a všechny prvky naší služby naleznete zde: https://instaking.cz/#cenik

Profil jednoho z našich klientů si můžete na Instagramu vyhledat pod jménem Fitness4u.cz.

Pokud již provozujete Instagramový profil pro vaše podnikání, rádi Vám nezávazně nabídneme 5ti denní testovací verzi naší služby, která je zdarma!

Neváhejte poslat zprávu zde na Webtrhu, nebo na email, který je níže, zodpovím jakékoliv dotazy, či se domluvím na spolupráci. V případě zájmu můžeme také nabídnout správu i ostatních sociálních sítí.

Těším se na Vaši odezvu a přeji hodně úspěchů,

Radek Havlík
Radekcze@icloud.com
IČ: 05791120
instaking.cz – Králem Instagramu