logo
02.05.2019 23:26
1
Dobrý den,

prosím vás, je tu někdo profesionální programátor, který by pro mě mohl být mentorem na cestě získat práci jako programátor webových aplikací?

Chtěl bych se zaměřit hlavně na JavaScript (FE i BE), HTML a CSS.

Potřeboval bych nějakého parťáka, od kterého bych se mohl učit, jak věci dělat správně a co je potřeba pro získání práce jako developer. Se kterým můžu spolupracovat na reálných projektech a zároveň se učit. Zatím nějakou dobu dělám tutoriály, ale přijde mi, že se nikam nehnu.

Na podmínkách spolupráce bychom se určitě domluvili, aby to bylo motivující pro obě strany.

Budu velmi rád, pokud bude mít někdo zájem.

Děkuji.

Lukáš

Co se právě děje na Webtrhu?

03.05.2019 10:43
2
Napiš do libovolné firmy, která je trošku větší, že máš zájem o intership jako programátor a máš vystaráno - navíc, když budeš dobrý, nabídnou ti pak místo
03.05.2019 13:27
3
vacsie firmy maju rozne "academy program" kde su ochotne vziat ludi ktory mozno este nemaju vsetky potrebne vedomosti ale su snazivy a ochotny sa ucit. Napr v SR takto funguje Azet.sk ktory dokonca ucastnikom plati za ich pracu, nieco podobne ma aj Accenture, a aj fo firme co robim ja sme organizovali 2 mesacnu akademiu kde zacinajuci programatori robili na jednoduchych prikladoch pod vedenim senior developerov a ucili sa ako pisat app, ako ju napojit na db, praca s verzovacim systemom atd proste veci s ktorymi by sa ako junior developeri v buducom zamestnani mali uchytit, a tusim 5 najlepsich rovno dostalo ponuku na junior developera.
13.12.2019 19:53
4
Ahoj, vyrobil jsem web, kde se snažím ukázat lidem přesně jako ty cestu k programování. Mám tam i sekci o mentorech a nějaké odkazy, kde se dají najít: https://junior.guru/practice/#mentors.
20.12.2019 13:06
5
Můžete zkusit CN University, ale lidé, co k nám chodí, většinou už umí aspoň kódovat (HTML, CSS).