Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Programátor / mentor

 1. Dobrý den,

  prosím vás, je tu někdo profesionální programátor, který by pro mě mohl být mentorem na cestě získat práci jako programátor webových aplikací?

  Chtěl bych se zaměřit hlavně na JavaScript (FE i BE), HTML a CSS.

  Potřeboval bych nějakého parťáka, od kterého bych se mohl učit, jak věci dělat správně a co je potřeba pro získání práce jako developer. Se kterým můžu spolupracovat na reálných projektech a zároveň se učit. Zatím nějakou dobu dělám tutoriály, ale přijde mi, že se nikam nehnu.

  Na podmínkách spolupráce bychom se určitě domluvili, aby to bylo motivující pro obě strany.

  Budu velmi rád, pokud bude mít někdo zájem.

  Děkuji.

  Lukáš

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Napiš do libovolné firmy, která je trošku větší, že máš zájem o intership jako programátor a máš vystaráno - navíc, když budeš dobrý, nabídnou ti pak místo

 4. vacsie firmy maju rozne "academy program" kde su ochotne vziat ludi ktory mozno este nemaju vsetky potrebne vedomosti ale su snazivy a ochotny sa ucit. Napr v SR takto funguje Azet.sk ktory dokonca ucastnikom plati za ich pracu, nieco podobne ma aj Accenture, a aj fo firme co robim ja sme organizovali 2 mesacnu akademiu kde zacinajuci programatori robili na jednoduchych prikladoch pod vedenim senior developerov a ucili sa ako pisat app, ako ju napojit na db, praca s verzovacim systemom atd proste veci s ktorymi by sa ako junior developeri v buducom zamestnani mali uchytit, a tusim 5 najlepsich rovno dostalo ponuku na junior developera.

Hostujeme u Server powered by TELE3