Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 19 z 19

Nenechte si radit na WebTrhu

 1. Teď tu čtu takové připomínky, že WebTrh je taková hospoda, že tu lidi spíše kecají a hádají se, než že by to tu sloužilo jako poradna. Podle mě, je to ok, vysvětlím proč.

  WebTrh je něco jako hospoda, každý tu má slovo. A dám vám otázku, opravdu byste přišli do hospody s tím, že máte horečku, co s tím dělat a zeptali se štamgastů, co si o tom myslí?

  Asi ne, že jo.

  Proto mě fakt dostává, jak tu lidi pokládaj otázky na daně, právo, atd. Opravdu, ale opravdu nemáte 1.000 Kč zajít si za právníkem na hodinovou konzultaci, nebo za účetní na hodinovou konzultaci, opravdu?

  Tohle je jenom špička ledovce, Karel ví něco o počítačích, hraje přeci ty počítačové hry, tak vy jdete a zeptáte se ho na instalaci ERP systému, co si o tom myslí, protože Karla znáte a on u GTA sedí furt. Opravdu? Opravdu je Karel odborník na instalace ERP systémů?

  Vlastně já si myslím, že je super, že je WebTrh jako hospoda pro odreagování, protože to je fakt blbost tady řešit nějaké otázky závažnějšího charakteru...

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Jasnenka nabízí: ON page i OFF page SEO
  Vendula Jelínková nabízí: Sexytexty – jazykové služby, co mají šmrnc
  Honzaznas poptává: Úprava šablony wix.com
 3. Já si myslím, že to funguje. Samozřejmě nemůžeš čekat vyčerpávající informace - za ty se prostě platí. Myslím, že je chyba, že tu jsou kruciánové s miliony fake účty, které nikdo neřeší, protože jediné co to má za následek je, že normální uživatelé nedostanou kvalitní odpověď.

 4. Citace Původně odeslal Dago Zobrazit příspěvek
  Já si myslím, že to funguje. Samozřejmě nemůžeš čekat vyčerpávající informace - za ty se prostě platí. Myslím, že je chyba, že tu jsou kruciánové s miliony fake účty, které nikdo neřeší, protože jediné co to má za následek je, že normální uživatelé nedostanou kvalitní odpověď.
  víš co, hlavně ty jako neznalý člověk nejsi schopen vyfiltrovat ty validní informace, protože validní informace jsou nepopulární.

 5. Citace Původně odeslal bart28 Zobrazit příspěvek
  víš co, hlavně ty jako neznalý člověk nejsi schopen vyfiltrovat ty validní informace, protože validní informace jsou nepopulární.
  Samozřejmě, že rozumím. Kvalitní odborníci přestanou do hospody chodit kvůli pár jedincům a komunikovat budou štamgasti bez větších odborných znalostí - budou z toho jen ty žvásty a kecání. Klasika.

 6. Časy se mění , lidé se mění, kolem roku 2009-10 kdy jsem zde začínal to tady bylo opravdu dost jiný, hodně tehdy frčelo blogování kde lidi psali kolik vydělávají a to se zde pak rozebíralo což jsem sice bral jako machrování, ale bylo to docela zábavný číst. Když chtěl někdo poradit, tak se zapojovali ti co něco ví a ti co neví která bije tehdy neměli odvahu se vůbec zapojovat, což taky nebylo úplně dobře. Kolem roku cca 2013 jsem to zde poprvé označil jako chlapský mimibazar a to se v podstatě nezměnilo a je mi to celkem už i jedno. Holt budou muset nováčci procházet starší topicy , ono 90% dotazů je stejně na to jak sem dovážet zboží z Číny a kam investovat peníze.

 7. V zacatcich toho na netu tolik nebylo, tak se hledaly odpovedi tady. Dneska uz dotazy ohledne sro a zivnosti (a vlastne ohledne cehokoli, co se da fundovane dohledat) polozi jen uplna lama.

 8. já zas četl, že lidí mimo webtrh říkaj o webtrhu, že je to odpad.

  což nepopírám.

  ---------- Post added 30.04.2019 at 20:14 ----------

  btw kvalitní posty jsou na fb, ale tam si to nenecháj rozebrat a trolly banuji

 9. Já nemám litr na právníka, ale daně řeším :( a imo je tu spousta lidí, co rozumí různých věcem, mají povědomí, zkušenosti... nicméně díky za postřeh, příště s tou horečku zajdu na dvě vychlazený :)

 10. Je fakt, ze fb skupiny daly webtrhu dost na frak, minimalne co se sekce grafiky tyce. Akorat ta anonymita tam neni tak lehka no.

 11. Ono nekdy pravnik/ucetni dokaze za 1000 poradit peknou sracku :D

 12. A divíš se? Za 1000 ti ani uklizečka nevytře toalety. Hodinovka kvalitních právníků se pohybuje od 2500 výše.

 13. Nesmíš se na toaletě chovat jako prase :)

 14. Takhle jsem nad tím vůbec neuvažoval... ona by to tedy možná udělala i zadarmo. Moje chyba, musím začít myslet out of the box :D

  I když bych si asi neměl nechat radit na WebTrhu jak píše bart.

 15. Je to tak, neber rady z WebTrhu závazně :) Ale vážně, když máš toalety s rozmazaným hovnem po stěně, tak to bude dražší, než když je máš znečištěné běžným užíváním... Nevím, jaké máš zkušenosti ty, ale nás vyšla uklízečka na 500 Kč za kancelář, toalety a kuchyňku...

  Každopádně souhlasím, že dobrý právník nestojí 1000 Kč/hod. My platíme 2 500 Kč/hod, ale vyplatí se.

 16. Můj bere 10k za hodinu, takže toho za litr bych fakt vidět nechtěl :DD

 17. Citace Původně odeslal streetcz Zobrazit příspěvek
  A divíš se? Za 1000 ti ani uklizečka nevytře toalety. Hodinovka kvalitních právníků se pohybuje od 2500 výše.
  Pěkné, pointa je, že i ten nejlevnější právník dá pravděpodobně lepší radu, než hospodský povaleč.

 18. Ja myslim ze tohle vetsina lidi co si tu necha radit vi. Chteji proste jen nekde zacit a proc nezacit tady... Je to zadarmo a treba zjisti neco navic, co pak muzou s pravnikem probrat... Moc to hltate, kluci

 19. Nekteri si tu dokonce nechavaji radit co dal se zivotem, coz je vetsi ulet nez ty dane :D

 20. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Je fakt, ze fb skupiny daly webtrhu dost na frak, minimalne co se sekce grafiky tyce. Akorat ta anonymita tam neni tak lehka no.
  Spíš si dál retal sám sobě na frak.

  Nová verze vbulletinu má apku pro mobil. Webtrh měl šanci rozjet tunu věci, jen se místo toho zrušili sekce a banovali lidí, co tady různě kvůli tomu trollovali. Ti si rozjeli své projekty jinde a tady vznikl odpad.

Hostujeme u Server powered by TELE3