logo
27.04.2019 22:28
1
Neměl jsem tu moznost videt puvodni koncepci, ale tusim ze byly odebrany sekce SEO a domeny, coz chapu vzhledem k tomu, ze oblbnout seznam.cz pro MFA weby atp a zakoupeni premiovych domen zacinalo byt pase..

Nicmene nechapu proc byla zrusena sekce blog (tusim ze zde byla) a nebyly zavedene nove sekce jako e-sport atp.

Minimalne sekci blog bych uvital, protoze by mohla doplnovat me dotazy v jinych sekcich a bylo by zajimave sledovat jine cleny komunity blize zde z jejich workflow atp.

Stejne tak o e-sportu se mluvi I v souvislosti s olympijskymi hrami, price money rostou a urcite to neni jedina zajimava a aktualne progresivni sekce.

Jsou v planu jeste nejake zmeny? Bylo by mozne nejake zmeny provest pokud by byl o ne zajem?

Diky za odpoved

Co se právě děje na Webtrhu?

28.04.2019 13:29
2
Když už jsme u úprav WT. Tak já bych byl rád za to, aby se přidala možnost záporných reputací, chcete-li "Toto není podnětný příspěvek" po X bodech by se prostě skryl a uživatel by dostal varování.
Omezilo by to tvoje nekonečné spamování fóra blbostmi, na které stejně po týdnu nikdo nezareaguje a jsou to jen mrtvá témata.
Pokud máš za úkol oživit fórum, tak si měl Martin vybrat někoho, kdo to bude dělat chytřeji a ne tímto stupidním způsobem.
29.04.2019 10:42
3
To by byl konečně posun vpřed. Potíž je, že někteří dementi, kteří zde mají více profilů by tím mohli umlčet i přínosné témata. I když těch tady již teď tolik není...