Instagram.cz prodej domény
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Zruseni pridani novych sekci na webtrhu

 1. Neměl jsem tu moznost videt puvodni koncepci, ale tusim ze byly odebrany sekce SEO a domeny, coz chapu vzhledem k tomu, ze oblbnout seznam.cz pro MFA weby atp a zakoupeni premiovych domen zacinalo byt pase..

  Nicmene nechapu proc byla zrusena sekce blog (tusim ze zde byla) a nebyly zavedene nove sekce jako e-sport atp.

  Minimalne sekci blog bych uvital, protoze by mohla doplnovat me dotazy v jinych sekcich a bylo by zajimave sledovat jine cleny komunity blize zde z jejich workflow atp.

  Stejne tak o e-sportu se mluvi I v souvislosti s olympijskymi hrami, price money rostou a urcite to neni jedina zajimava a aktualne progresivni sekce.

  Jsou v planu jeste nejake zmeny? Bylo by mozne nejake zmeny provest pokud by byl o ne zajem?

  Diky za odpoved

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Když už jsme u úprav WT. Tak já bych byl rád za to, aby se přidala možnost záporných reputací, chcete-li "Toto není podnětný příspěvek" po X bodech by se prostě skryl a uživatel by dostal varování.
  Omezilo by to tvoje nekonečné spamování fóra blbostmi, na které stejně po týdnu nikdo nezareaguje a jsou to jen mrtvá témata.
  Pokud máš za úkol oživit fórum, tak si měl Martin vybrat někoho, kdo to bude dělat chytřeji a ne tímto stupidním způsobem.

 4. To by byl konečně posun vpřed. Potíž je, že někteří dementi, kteří zde mají více profilů by tím mohli umlčet i přínosné témata. I když těch tady již teď tolik není...

Hostujeme u Server powered by TELE3