logo
26.04.2019 15:09
1
Dobry den prajem,

Chcel by som poprosit o radu pripomienky co by ste nam odporucili s nasim eshopom zameranym na tlac vizitiek www.vizitky.sk , bezi na ecwid, objednavky nam chodia ale mozno by to chcelo nieco viac, a preto si radi nechame poradit ..

Premyslali sme ze by sme to prepojili aj s niecim takymto

fancyproductdesigner.com/

Dakujem za kazdu radu a postreh, privitam aj nejake ponuky kto by nam s tym chcel pomoct to doladit a podobne..

Co se právě děje na Webtrhu?

26.04.2019 16:25
2
Už jenom procházení tím webem mě nebaví - ty zk**** JS knihovny se lagujou a smoothscroll je na macu peklo ... to samé načítání prvků. Chtělo by to lepší šablonu, nebo to nějak vyladit (je to Divi, viděl jsem na ní docela supr weby).

Na co potřebuješ na vizitko-webu plugin na newsletter? Co přesně mám od toho čekat? Já chápu, že je populární mít na webu newsletter forms, ale proč tady?

To načítání používá placeholder image (nebo obsah) než se načte reálný obsah. Ale ten pak nereflektuje ten placeholder, takže mate uživatele. Ideálně jít cestou načtení bez potřeby vše řešit přes JS. Pokud je fakt potřeba, tak jen lazyload na obrázky. Z prvního pohledu na načítání vidím hned 3 JS soubory, který 100% nepotřebuješ.

Pokud si na této stránce (https://vizitky.sk/eshop/Jednostrann%C3%A9-c30932668) vyberu "oboustranné" nebo "jednostranné" tak mi to nic nevypíše.

Při scrollu skáčke v consoli počet errorů na stovky :D I když to je teda jen jedna specifcká opakující chyba. Když jedu po homepage fakt pomalu, podařilo se mi dostat na 400 chyb za jedno přejetí stránky :D

Zpět k načítání - https://vizitky.sk/vlastna-vizitka/. Tady vidím text "Ako dodať korektný podklad pre tlač?" dřív, než se načte ten úvodní modrý box. A ten na mě po chvilce vyskočí, jen co se spustí JS :D

A nakonec, co se grafiky týká, tak mi to přijde dost nuda. Nijak mě to nezaujalo. Ale to už je můj osobní dojem, nemám potřebná data k ohodnocení (co se obsahu a grafiky týká).
26.04.2019 17:45
3
Doména pekná, ale k nákupu by ma web nepresvedčil. Minimalizmus je fajn, ale konkurencia ponúka kompletné editory s live úpravou. Formulár k statickému obrázku už si myslím, že dnes v tomto produkte nezaujme. Inak dizajn šablón vizitiek sa dá, generický, ale neurazí. Inak vravím, minimalizmus je fajn, ale web zas nesmie byť amatérsky, a v tomto prípade tak bohužiaľ trochu pôsobí.