Startujete nový eshop? ExitShop ruší paušální platby! Založte si eshop bez rizika
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Jaký systém pro web s databázovým vyhledáváním?

 1. Ahoj, jaký by jste prosím doporučily systém pro web s databázovým vyhledáváním . Tj. musí to být systém jež velmi dobře spolupracuje s databází.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. To je spise otazka na spravnou optimalizaci urcite platformy.

  Napiste nejake konkretni udaje. Pocet celkovych zaznamu, jake udaje ukladate k danym zaznamum, k cemu to ma slouzit, apod.

 4. Citace Původně odeslal musil.david Zobrazit příspěvek
  To je spise otazka na spravnou optimalizaci urcite platformy.

  Napiste nejake konkretni udaje. Pocet celkovych zaznamu, jake udaje ukladate k danym zaznamum, k cemu to ma slouzit, apod.
  Ty konkrétní údaje zatím až tak přesně napsat nemohu jelikož je to věc - web jaký připravuji. Pokud jde o vyhledávání jde o tyto údaje - kdy respektive odkdy do kdy, kde respektive odkud kam, nabídka, poptávka, kategorie dokladu, další doklady, druh dopravy, ... No pokud vím tak různé CMS systémy různě spolupracují s databází konkrétně třeba u Wordpressu to bývá někdy trochu problém.

 5. Všechno se musí vyladit na míru dle potřeb uživatele. U CMS to je spíše otázka správné konfigurace, nastavení cache, atd. Wordpress není špatná volba.

 6. Od kdy není WP špatná volba? Obzvláště u podobně koncipovaného webu?

  Proč třeba nezkusit Laravel Nova? Symfony s nějakou admin knihovnou? Nebo ať nezůstáváme v PHP - Python a Django? Šel bych cestou frameworku s dobrou customizovatelností.

  Ev. si umím představit Drupal.

 7. Jde to i v Drupalu a taky i ve Wordpressu pokud dotyčný neovládá sql a programování php ať si najme lidi. Easy..

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3