Jsem tvůrce webů, webdesigner a grafik na volné noze. Tvořím moderní webové prezentace na systému WordPress pro firmy, živnostníky i všechny ostatní.

Více informací: MichalBeránek.cz

Napište mi: info@michalberanek.cz

Zavolejte mi: 728 356 114
______________________________________

Jaký typ webu pro vás mohu vytvořit?

Zaměřuji se výhradně na tvorbu webů prezentačního typu, jako jsou firemní weby, weby pro živnostníky, portfolia, webové vizitky a podobně.

Tvořím weby, jejichž obsahem jsou texty, obrázky, galerie, kontaktní formuláře, podstránky a další obsah, který je typický pro běžné webové prezentace. Všechny weby stavím na světově nejrozšířenějším redakčním systému WordPress.
______________________________________

Důraz na design

Mám široké zkušenosti s grafikou a webdesignem. Své zkušenosti z těchto disciplín využívám i při tvorbě webů a vždy se snažím o to, aby byl váš web co nejhezčí.

Mnou vytvořené weby jsou estetické, nadčasové, přehledné a maximálně uživatelsky přívětivé.
______________________________________

Externí spolupráce

Jste agentura nebo tým lidí a sháníte někoho, kdo by se postaral o tvorbu webových prezentací pro vaše klienty? Pokud si budeme rozumět, tak s vámi rád naváži spolupráci.
______________________________________

Grafika a webdesign

Mimo tvorbu webů se zaměřuji také na grafiku a webdesign. Pokud potřebujete vyhotovit jen grafický návrh webu, logo nebo jiné grafické práce, neváhejte se na mě obrátit.

Název:  Tvorba webů_Showcase_MichalBeranek.cz_v3.png
Zobrazení: 161
Velikost:  756,4 KB