Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 15

Dotace na zaměstnance

 1. Hezký den, ráda bych se zeptala, je tady někdo, kdo čerpal dotace na zaměstnance nebo by případně měl zájem čerpat tuto dotaci? Je tam docela ještě vysoká alokace a je škoda toho nevyužít.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal Pavlína1 Zobrazit příspěvek
  Hezký den, ráda bych se zeptala, je tady někdo, kdo čerpal dotace na zaměstnance nebo by případně měl zájem čerpat tuto dotaci? Je tam docela ještě vysoká alokace a je škoda toho nevyužít.
  kua to je socík..ale zaměstnanci nikdy netrestaní minimálně tři třídy a taneční kurz už došli

 4. Když firma čerpá dotace, tak to je výborný ukazatel toho, že ta firma stojí sotva za zlomenou grešly .

 5. Jenomže tak firma s dotacemi tě docela lehce zlikviduje:) Jinak absolventi a +50 jsou docela rádi, že na ně jsou dotace.

 6. Nj ale když EU rozdává, tak je třeba se k tomu postavit pragmaticky. Brát co se nabízí a volit strany, které chtějí dotace omezit. Jakožto účetní, občas dotace pro klienty vyřizuju, takže můžu říct, že těch dotačních programů na zaměstnance tady byla celá řada. Příspěvky zaměstnavateli na dlouhodobě nezaměstnané, maminky nastupující po rodičovské, absolventy, mladé nebo naopak staré zaměstnance, zdravotně postižené, příspěvky na vzdělávací aktivity zaměstnanců a další.
  Pokud se trend nezmění, tak za chvíli bude platit heslo "Kdo nečerpá dotace, okrádá svou firmu".

 7. Jinak absolventi a +50 jsou docela rádi, že na ně jsou dotace.
  "Každá .nespravedlnost. je pro někoho "výhodná"
  pokud např. absolventi mají problém sehnat práci, tak je asi ten .systém. školství nastaven tak jak je nastaven a uměle se něco vytváří, a místo toho můžou chybět(chybějí?) např. doktoři, (na které půjde mín lidí protože mají možnost dostat umělě něco o co vlastně není zájem?) Stejně tak dotace pro lidi kteří vyšli z vězení, podporuje ješte víc takových lidí, protože jim .ve finále nic nehrozí?

  ---------- Příspěvek doplněn 21.04.2019 v 22:16 ----------

  Jenomže tak firma s dotacemi tě docela lehce zlikviduje

  Nj ale když EU rozdává, tak je třeba se k tomu postavit pragmaticky. Brát co se nabízí a volit strany, které chtějí dotace omezit.
  nebo si můžete v případě zájmu hodit tudle ideologii, poskytovat si slevy, "sbírat hodnotové zákazníky" a teoreticky na tom vydělat. :D (http://www.nepracujemeprostat.cz (nic stim nemám společného)
  Naposledy upravil HuB1 : 21.04.2019 v 22:20

 8. Jestli u vás úřad práce dotace dává, jděte do toho. Jsou to stovky tisíc téměř za nic. Jediné, co musíte udělat, je dodržet podmínky nikterak složité dohody. Plus mít v pořádku k dispozici veškeré papíry ohledně dohod pro případ kontroly.

  Mimochodem, kontrolovaní často nedisponují ani tím nejdůležitějším, což jsou výpisy z účtu týkající se dotace. Je neskutečné, jak moc někteří kašlou na administrativu.

 9. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  Jenomže tak firma s dotacemi tě docela lehce zlikviduje:) Jinak absolventi a +50 jsou docela rádi, že na ně jsou dotace.
  +50 který něco umí nepotřebuje aby ho někdo dotoval, musí dělat i za absolventy, kteří jsou většinou nepoužitelní a i s dotací drazí.

 10. Citace Původně odeslal josef.jebavy Zobrazit příspěvek
  Když firma čerpá dotace, tak to je výborný ukazatel toho, že ta firma stojí sotva za zlomenou grešly .
  Co to je prosim za hodnoceni? Vzdyt to neni pravda. To neni zadny ekonomicky ukazatel. Spis takovy hospodsky placnuti.

  Dotace cerpaji i velke a prosperujici firmy. U nich je to naopak znamkou, ze dovedou ekonomicky uvazovat a vyuzivaji vsechny moznosti.

 11. možná chtěl říct že když firma čerpá dotaci a bez ní nedokáže fungovat, tak stojí za zlomenou grešly. (samozřejmě v kontextu menší konkurence schopnosti se na to ale nedá dívat tak konkrétně)

 12. Citace Původně odeslal rooibosman Zobrazit příspěvek
  +50 který něco umí nepotřebuje aby ho někdo dotoval, musí dělat i za absolventy, kteří jsou většinou nepoužitelní a i s dotací drazí.
  a proto každý cucák 2 roky po škole sedící na HR vesele přijímá místo zkušených +50 (+40 a +30) podobné týpky jako je on sám?
Hostujeme u Server powered by TELE3