Frontend developer externista
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Máte rozbité vyhledávání

 1. Budete s tím ještě něco dělat?

  Nebo už na to p*díte?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. jak se to projevuje? Já normálně hledat mohu.

 4. Citace Původně odeslal TomášX Zobrazit příspěvek
  jak se to projevuje? Já normálně hledat mohu.
  Souhlasím

 5. Myslím, že pokud byste objevil nějaký technický problém s webem/fórem samotným, nejlepší by bylo napsat přímo Martinu Schlemmerovi osobní zprávu, jestli se na to může podívat. I kdybyste na něco přišel, ať už to je cokoliv, my s tím nic neuděláme.

 6. Co přesně je rozbité? Buďte prosím konkrétní.

 7. Tak to mne překvapuje, že se to ostatním nestává. Mně to blblo už opakovaně po delší době, co jsem vyhledávání opět zkoušel.

  Dával jsem hledat slovo "zásilkovny", které jsem věděl, že se vyskytuje v příspěvku, který hledám. Objeví se stránka s výsledky, včetně nahoře zmíněného vyhledávaného řetezce "zásilkovny", ale výsledky neodpovídají vyhledávání. Vypadá to, jako by dotazu měl vyhovovat každý post. Po rozkliknutí však hledaná fráze uvnitř není.

  Stalo se mi to už dřív s jinými slovy.

  Navíc nesedí stránkování: na začátku to ukazuje Stránka 1 z 4, ale při překliknutí na 4. stránku je to třeba 4 z 11 a takto to dál roste.

  Vím, že jsem zde již měl kdysi problémy s vyhledáváním, už nevím, zda to bylo totéž (a nejen zde, i např. phpBB a drupalových fórech, zvlášť, když se tam použije JS vč. AJAXu, je vyhledávání občas z nějakých důvodů blbě použitelné) Tak se tím většinou neznervózňuju a beru to jako danost tohoto světa a jdu použít google. Jenže bohužel ani ten zde neumí najít vše a navíc nejspíš přestává brát vážně parametry, kterými jde vyhledávání upravit.

 8. Hm, no vážně, hledání výrazu "zásilkovny" vrací úplné nesmysly.
  Na první pohled se zdá, že tam blbne diakritika, protože hledání "zasilkovny" (s krátkým "a") vrátí opravdu jen to, co to opravdu obsahuje.

  Děkuji za upozornění. Zkusím zapátrat, kde se stala chyba.

Hostujeme u Server powered by TELE3