Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 24 z 24

Nutnost chodit do banky i v roce 2019

 1. Chtěl bych se zeptat všech, kdo máte účet u české banky, zda musíte minimálně jednou ročně chodit na pobočku? Včera jsem měl telefonát z mojí banky (raději nebudu jmenovat) že prý musím 1x ročně na pobočku přijít.

  Internet banking mám a tak nevidím důvod tam čekat frontu.

  Člověk by si myslel že v roce 2019 už to nebude třeba...

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ja v bance nebyl uz hodne dlouho. Asi bych se zeptal na zaklade ceho mate tuto povinnost? Nejake podminky dane banky?

 4. Takový požadavek se mi zdá absurdní, stejně jako vám... Ani banky typu Raiffeisen, Moneta - to po me nikdy nechteli...

 5. Jeden z uctu mam u Ceske sporitelny a nebyl jsem tam osobne 31 mesicu.

  Je pravda ze cca 1x za pul roku zavola nekdo z linky CS ze kdybych na pobocku prisel, ze by mi navrhli ruzny akce a nabidky, ale jen nabizeji. Nevyzaduji.

 6. Je to spořka, pro upřesnění.

 7. mám x let AirBank a nebyl jsem v bance nikdy, ani při založení účtu.

 8. tedy já mám roky u 3 bank a nikdy nic. Ale pokud to je ted poprvé a už roky tak nechodíš. Tak si spíše myslim že to bude akce banky co nedávno zkoušela co jsem slyšel právě spořka a ještě jina, na blabol že musíte přit, ale povinost nebyla žádna (ale to se v telefonu moc neříkalo) a cilem bylo jen jak se dostanete na pobočku vám vnucovat další produkty banky, prej se na to chytlo mraky lidi, ale kdovi

 9. Já do banky chodím akorát v případě, že potřebuji narvat hotovost na účet (to chodím akorát tak do vkladomatu u Airbank :-D ) Mám účtů několik a nikdy jsem na pobočce z nějaké povinnosti nebyl, ani při jejich zakládání.

 10. Já mám účet u 4 bank a jsem ještě na pobočce nebyl, uz je to 9 let. Ani kvůli založení....

 11. Hned mi bylo jasný, že to je spořitelna, ta je v tomhle taková aktivní :) ... je to sračka, nikam chodit nemusíš, ale většina lidí na to kývne, pak ti budou nabízet různý kraviny, spousta lidí na to přistoupí a mají business.

 12. Po mně to ČS nikdy nechtěla. Naopak si myslím, že tam byli všichni moc rádi, když jsem se tam konečně přestal objevovat :)

 13. Mne otravuje KB už asi 2 měsíce, volají co 14 dní, že se mám dostavit na pobočku na schůzku, že jsou nové, lepší podmínky. Tak jim říkám, že až budu něco potřebovat, že tam zajdu, ale za 14 dní zase volají ... Takže si něco si něco změní na mém účtu, já budu muset podepsat x dodatků a s hromadou papírů a informací o ničem odejdu ...
  Jediné co, tak telefonistky KB jsou neuvěřitelně milé ... :)

 14. Citace Původně odeslal Zbyněk Šubert Zobrazit příspěvek
  Mne otravuje KB už asi 2 měsíce, volají co 14 dní, že se mám dostavit na pobočku na schůzku, že jsou nové, lepší podmínky. Tak jim říkám, že až budu něco potřebovat, že tam zajdu, ale za 14 dní zase volají ... Takže si něco si něco změní na mém účtu, já budu muset podepsat x dodatků a s hromadou papírů a informací o ničem odejdu ...
  Jediné co, tak telefonistky KB jsou neuvěřitelně milé ... :)
  KB chtějí zrušit tuším od května či června jak certifikát v souboru tak Můj klíč a jelikož by to asi s českou náturou mít na všechno čas nestihli, zvou si ty rozumné klienty už od února. Kromě toho ti chtějí vnutit místo internetového bankovnictví aplikaci v mobilu, takže si ji nech pořádně předvést, mě se to moc jako zjednodušení nezdálo, takže jsem ji odmítl. Takže musíš podepsat nový doživotní certifikát a vygenerují ti nové heslo pro první přístup a nově se budeš přihlašovat pouze jménem a heslem a platba se ověřuje SMS.

 15. Pracovníci na pobočkách mají často stanovený minimální počet lidí, které musí za nějaké období pozvat na pobočku a následně jim nabídnout doplňkové služby. Pokud tenhle limit nesplní, tak se jim to negativně promítne do osobního ohodnocení ve mzdě.

 16. Nechodím tam a ani nemusím - dříve KB, teď Equa Bank. Za mě jsou Spořka a ČSOB nejhorší.

 17. Mám mBank a nikdy jsem nepotřeboval jít na pobočku.

 18. Citace Původně odeslal Iver Zobrazit příspěvek
  Mám mBank a nikdy jsem nepotřeboval jít na pobočku.
  Tak mBank hlavně žádné pobočky nemá, ne? Když nepočítám kiosky v nákupácích...

 19. Citace Původně odeslal Whispere Zobrazit příspěvek
  Tak mBank hlavně žádné pobočky nemá, ne? Když nepočítám kiosky v nákupácích...
  To netuším. Jak říkám... Nikdy jsem ji nepotřeboval :D

 20. Citace Původně odeslal Whispere Zobrazit příspěvek
  Tak mBank hlavně žádné pobočky nemá, ne? Když nepočítám kiosky v nákupácích...
  mBank pobočky má a má jich vlastně celkem dost. Co nemá, tak hotovost, nikde nic nevyberete ani nevložíte :) na pobočky chodíte jen vyřizovat.

 21. Citace Původně odeslal Ariwenie Zobrazit příspěvek
  mBank pobočky má a má jich vlastně celkem dost. Co nemá, tak hotovost, nikde nic nevyberete ani nevložíte :) na pobočky chodíte jen vyřizovat.
  Ale mají už vcelku dost vkladomatu a to hlavně v Praze. Na vklad ani výběr tak nepotřebuji pobočku.

 22. Měl jsem zatím účty u sedmi bank a ani jedna mi nevolala. Kdyby za mnou s tímhle někdo přišel, tak by to bylo naposledy, protože bych hned obratem zrušil účet. Jsem v tomhle dost zásadový.

 23. Mám spořitelnu a prakticky od založení účtu jsem v bance nebyl. Jen jednou do vkladomatu když jsem potřeboval rychle vložit hotovost. Jinak vůbec. Ale jak se psalo výše. Občas někdo zavolá a já s díky odmítnu a je zase klid.

 24. Citace Původně odeslal Žížala Zobrazit příspěvek
  Měl jsem zatím účty u sedmi bank a ani jedna mi nevolala. Kdyby za mnou s tímhle někdo přišel, tak by to bylo naposledy, protože bych hned obratem zrušil účet. Jsem v tomhle dost zásadový.
  Jo, tak to jsem měl jednou účet v ČSOB a volali co 3 měsíce, až jsem se naštval a řekl jim, že pokud zavolají ještě jednou, tak si ten účet zruším. No, řeknu jen, že už v ČSOB nejsem a paní na pobočce musela vyplnit jako důvod zrušení: "Obtěžování telefonistkou".

 25. Citace Původně odeslal milosh Zobrazit příspěvek
  Je to spořka, pro upřesnění.
  Aha. Tak ale to není "banka". To je "střadatelna" či "spořitelna". Něco jako kampelička. Podle toho to tam taky vvypadá.

  ---------- Příspěvek doplněn 11.04.2019 v 15:28 ----------

  Citace Původně odeslal Ariwenie Zobrazit příspěvek
  mBank pobočky má a má jich vlastně celkem dost. Co nemá, tak hotovost, nikde nic nevyberete ani nevložíte :) na pobočky chodíte jen vyřizovat.
  Aha. Tak to nejsou pobočky v tom případě. To jsou kanceláře obchodních zástupců.

Hostujeme u Server powered by TELE3