Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Webkamera na rozhlednu

 1. Bydlím cca 700 metrů od poměrně navštěvované rozhledny. Teď abych to uvedl na správnou míru - nechci to monetizovat :-) Ale občas tam jsou i známí lidé a říkají mně - vyfoť mě. Jasně, mám zrcadlovku a 400 mm objektiv, ale samozřejmě nejsem furt doma a i ten objektiv nestačí. Prodávají se ÏP kamery s 20+ zoomem, což by dle mého stačilo, aby to trochu uvidělo obličej a konturu rozhledhy. Sice to má 2 až 5 megapixel, ale jako vzpomínka by to mohlo stačit. No a teď otázka. Lze ji tam směřovat, na rozhlednu nalepit proužek " If you want snap this picture so smile". ? Jako nevím zatím jak to udělat technicky, ale jde mi o GDPR, aby si někdo nesnapoval lidi jen tak. Prostě webová stránka s tlačítkem FOTIT TEĎ, a zadáš email a dojde ti to. Je to průchozí z hlediska práva?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Zamirite na rozhlednu
  Udelate apku nebo webovku
  Tam promitnete obraz
  Kdo chce si to vyfoti
  Takova obdoba online kamer z mest a dalnic

  Dle meho to bude chtit minimalne registraci na uoou. Nicmene osobne bych napsal na uuou jak toto resit. Dostanete odpoved primon z uradu.

 4. Určitě bych se zeptal jak toto řešit, nicméně bych vyvěsil někde papír kde je jasně napsáno k čemu kamera slouží a jaké mohou být rizika.

  Jinak registrace k UOOU od 25. května 2018 není možná, jelikož to upravuje nařízení EU ze dne 27. dubna 2016. S tím že do 18 měsíců od 25. května 2018, tj 25. listopadu 2019 by mělo dojít k celkovému výmazu registru.

 5. Ok diky za info

 6. Na rozhlednu das HW token generujici TOTP kod a ten budou muset lidi vlozit na webu, aby mohli fotit. Tak mas zaruceno, ze se foti jen ten, kdo tam fyzicky je :)

 7. Teď tomu nerozumím. To se lidé nemohou navzájem vyfotit telefonem nebo z jakého důvodu dělat nějakou kameru, která je bude fotit z dálky?

 8. Nemohou se vyfotit. Tato rizhledna je na kopcu takze fotici pozuce je opravdu nejmene 600 metru odkukoliv

 9. Citace Původně odeslal asdfˇ Zobrazit příspěvek
  Teď tomu nerozumím. To se lidé nemohou navzájem vyfotit telefonem nebo z jakého důvodu dělat nějakou kameru, která je bude fotit z dálky?

  Ale na toto se přece neptal. Důvod "proč" je irelevantní. Jeho zajímá, jak udělat to, co popisuje.

 10. To by byla hezká službička, monetizovat by se to dalo přes SMS. Ale pochybuju že to na IP kamera stačí, ty nemají parametry (světelnost apod) aby to zvládly.

 11. Mno kamera 26 násobný zoom a 2 mpix. Jako žádný terno to není.

Hostujeme u Server powered by TELE3