Revoluční SMS brána bez poplatků za odesílání SMS, využíváte svého současného mobilního tarifu, kde jsou účtovány dle vašeho tarifu, tedy příkladně v neomezeném tarifu neplatíte za SMS nic.

Aplikace propojí váš mobilní telefon s webovou aplikací, která umožňuje hromadné odesílání SMS, i z xls souboru, lze nastavit jakékoliv datum a čas odeslání, jednoduchá implementace pro WooCommerce pomocí pluginu. Pomocí skriptu lze exportovat pod url adresou či jako soubor jména a telefonní čísla z databáze objednávek, které vložíte do webové aplikace SMSVio a zákazníkům tak můžete hromadně odeslat SMS zprávy. Odhlášení z odběru zpráv lze pomocí odpovědní SMS ve tvaru Odhlasit.

Je současně k dispozici plugin pro Wordpress, resp. Contact Form 7, který Vám umožní přihlašování zákazníků k odběru zpráv s ověřením telefonního čísla, kam se odešle heslo, které se musí do formuláře před přihlášením k odběru zpráv zadat. Vhodné i pro menší obce jako systém SMS zpráv. Odhlášení z odběru zpráv probíhá pomocí odpovědní SMS zprávy s textem Odhlasit, pro opětovné přihlášení k odběru zpráv stačí zaslat SMS s textem Znovu prihlasit.

Pronajímáte si tedy kompletní řešení SMS brány s propojením s vaším mobilním telefonem, kdy se z vašeho telefonu stává vlastní provider.

Na otestování je k dispozici 50 zpráv, poté můžete přejít na placený tarif - pronájem řešení - za 100 Kč měsíčně při pronájmu na 1 rok dopředu, nebo 125 Kč měsíčně při platbě pronájmu řešení na 6 měsíců dopředu.

Více na www.smsvio.cz nebo volejte naši zákaznickou linku 530 333 540

Název:  logopng512new.png
Zobrazení: 94
Velikost:  27,5 KB
Název:  pc+mobil.png
Zobrazení: 87
Velikost:  102,3 KB
Název:  Výstřižekxls.PNG
Zobrazení: 81
Velikost:  26,3 KB