PártyObličej.cz - malování na obličej • Prodej celého projektu vč. kompletního vybavení • Možnost okamžitě začít s podnikáním
Zobrazují se odpovědi 1 až 11 z 11

Odblokování tel - Samsung sm-a510f

 1. Známe spáchal bratr sebevraždu - cílem je odblokovat jeho mobil - samsung sm-a510f - bez restartu do továrního nastavení. Existuje nějaká možnost? Operátor nechce poskytnou informace ze SIM.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Tomáš Tvrdík poptává: Webová stránky - administrace
  Eliaš - IT Solutions poptává: Hľadám Angular developera - Remote
  Globalspace poptává: Hledám webdevelopera na postavení webu (celé řešení)
 3. Buď chcete data z telefonu a tudíž potřebujete odblokovat telefon a nebo chcete informace ze SIM, k čemuž potřebujete PIN.

  O co tedy jde?

 4. Ehm, proc nema telefon PCR? Nejde spsi presne o neco jineho....

 5. Citace Původně odeslal Hagen Zobrazit příspěvek
  Ehm, proc nema telefon PCR? Nejde spsi presne o neco jineho....
  Pakliže jde o sebevraždu a nikdo tedy nic nevyšetřuje, proč by proboha měla mít telefon PČR?
  A další věc je, že tohle je evidentně čistě rodinná věc - tedy rodina chce třeba něco zjistit, nebo mít někam přístup. PČR s tím nemá co dělat.
  A osobně, pokud bych já nedej bože umřel, opravdu bych nechtěl, aby se mi někdo hrabal v telefonu. Nebo v mailech, kdekoliv. Moje soukromí je moje soukromí a nikdo na něj nemá a nebude mít právo nahlížet ani po mé smrti.

 6. Na odblokovani - dostat se do telefonu, nepotrebujes operatora, to staci nejak hacknout, pohledej na netu navody, u sndroidu by to nemel bejt problem. Nebo nejakej servis.

 7. Většina servisů na počkání za pár stovek. Nikdo se moc neptá.

 8. Proč chceš hrabat do mobilu který ti nepatří? I když ten člověk spáchal sebevraždu tak tě to přece neopravňuje někomu hrabat v citlivých datech, spíše se ale přikláním k tomu, že jde jednoduše o krádež mobilu a snažíš se zjistit jak to odemknout..

 9. Servis nabízí pouze tovární nastavení. Policii jsou nějaké informace jedno - pro ni je to další blázen co skočil pod vlak. Google mě nepomohl - nejsem dostatečně znalý, ale děkuji za pomoc.

  Kdyby byl kradený tak mě data nezajímají a jdu do továrního restartu.

 10. nektere androidy (ne vsechny) jdou odblokovta bez ztraty dat, podle googlu by pro tenhle model mela mit podporu utilitka Z3x Samsung Tool Pro. Ale nezkousel jsem :)

 11. Ak používal aj na počítači a mobile jeden google účet a mal uložene heslo tak na účte sa ukladá množstvo info podľa nastavenia - maily , foto , história , história youtube atd aj z mobilného telefónu a dajú sa pozrieť na pc

  K tej sim tak isto býva kartička s pin kódom a puk kódom pomocou ktorého sa dá odblokovať po 3 nesprávnych zadaniach a väčšina ľudí si ju odkladá , väčšina operátorov ma na svojich weboch klientske zóny kde sa da prihlásiť a zobraziť historía volaných čísiel a sms

 12. Mne s úmrtným listom operátori vydali v bez problemov PUK kod. O2 na pockanie a Telecom na druhy den. A to som ani nemusel do tej istej pobočky.

Hostujeme u Server powered by TELE3