Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Hledáme bydlení Hradec Králové

 1. Dobrý den
  Omlouvám se vím že to sem asi nepatří ale přesto to zkusím jinak prosím smazat. Jelikož na tento web chodí hodně lidí snad se poštěstí.


  Jsme mladý bezproblémový pracující pár s 5 letym klukem.Momentalne žijeme v Hradci Králové ale majitel současného bytu kde žijeme nám oznámil že z důvodu rekonstrukce musíme byt opustit do 25.4 (nájemné vždy uhrazeno včas).Pronájem bychom potřebovali dlouhodobě. Nepožaduje me trvalý pobyt nebo tak něco.Pro více informací co by vás zajímalo napište rád odpovím.2kk 1+1 2+1 Najemné max 12000 a jedna kauce. Děkuji Heyduk

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Obratte se na Michala Havlicka, je to zkuseny realitak a okamzite Vam pomuze. https://www.reality-vasatova.cz/kontakty

  Vasek

 4. Citace Původně odeslal bartos Zobrazit příspěvek
  Obratte se na Michala Havlicka, je to zkuseny realitak a okamzite Vam pomuze. https://www.reality-vasatova.cz/kontakty

  Vasek
  Děkujza odpověď ale realitní kancelář je mimo naše finanční možnosti vůbec jsme totiž nepočítali s tím že se budeme muset vystěhovat a nemame finanční rezervu 30000.

 5. A proto sem rád nahlížím, poněvadž je tu fakt prča. Klučina je ve sračkách, na krku dva hladové krky a pan Bartoš ho pošle za člověkem co mu fakt pomůže -za realiťákem, který mu pomůže tak akorát od zbytku peněz. Vtip dne pane Bartoš:)

 6. Citace Původně odeslal rooibosman Zobrazit příspěvek
  A proto sem rád nahlížím, poněvadž je tu fakt prča. Klučina je ve sračkách, na krku dva hladové krky a pan Bartoš ho pošle za člověkem co mu fakt pomůže -za realiťákem, který mu pomůže tak akorát od zbytku peněz. Vtip dne pane Bartoš:)
  Asi tak nejak

Hostujeme u Server powered by TELE3