Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 2 z 2

Zvolit veřejnou nebo uzavřenou FB skupinu?

 1. Jaký typ skupiny na Facebooku zvolit z hlediska získání nových členů? Veřejnou nebo uzavřenou?
  Testovali jste někdo, zda se vám víc členů hlásilo, pokud byla skupina uzavřená nebo veřejná?

  Jde mi o situaci, kdy skupina může fungovat i jako veřejná, neřeší se tam tedy nic, co by nemohl vidět jakýkoliv uživatel Facebooku.

  Čistě z mého subjektivního pohledu mi přijde, že pokud je skupina veřejná, tak člověk vidí příspěvky a řekne si, že se vlastně ani nemusí stát členem, když může i bez toho číst příspěvky.
  Když je skupina uzavřená, tak už ho to více nutí stát se členem a třeba tam i zůstat.

  Také mi přijde, že většina těch velkých skupin, co znám a sleduji, jsou uzavřené, i když se tam v podstatě neřeší žádné tajnosti a mohly by být klidně i veřejné. O omezení, v závislosti na počtu členů, při přepínaní z uzavřené na veřejnou vím.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Pokud veřejná tak aktivní správce. Protože se bude moct přidat kdokoliv a napsat cokoliv a pak člověka odradí některé příspěvky členů.

  Pokud uzavřená tak napsat nějaké pravidla(ty samo napsat i u veřejné) a pro příjetí dát že musí odpovědět že souhlasí. Samo že se občas najde nějaký člověk co i v soukromé bude psát kraviny, ale aspoň to neodradí nikoho kdo se rozhodne přidat do skupiny protože neuvidí co se tam nachází za příspěvky.

  Můžete také kdykoliv změnit nastavení skupiny.

Hostujeme u Server powered by TELE3