Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Odpovědnost daňových poradců za chyby

 1. Co dělat (už se mi to stalo opakovaně) (navíc něco jiného říká FÚ, ale tam už jejich názor neřeším) když dva dan. poradci říkají protichůdné názory na stejný problém (jeden říká např. danit, druhý říká že nemusím). Smlouvu nemám podepsanou.. Když poslechnu dan. poradce A a odkážu se na něj, a Fú si bude myslet neco jineho, tak stejnak budu nést následky podle fú? Respektive. kdyz dan. poradce poradí něco, a bude to prokazatelně špatně, tak stejnak nesu následky já samozřejmě?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Eliaš - IT Solutions poptává: Hľadám projekt managera
  MartinNovák poptává: Discord bot
  Sunny Shops prodává: Prodej portálu pro ruční výroky či jiné zboží - lze využít i jako e-shop
 3. můj daňový poradce nese za svoje stanoviska a akce odpovědnost do 2mio, je ze zákona pojištěný pro tyhle účely. FÚ bude vymáhat/doměřovat chyby po tobě a ty je pak budeš vymáhat/řešit s daňovým poradcem.

 4. Odpovědnost za tvé činy jako jednatele společnosti či živnostníka nelze na nikoho převést. Ani na auditora, ani na daňového poradce. Vždy jen ty…

 5. To se teoreticky dost blbe resi bez znalosti.

  Ja treba mam pojistku na 10 mil a rucim za sve chyby a za skodu.

  1) co je skodo: obecne to je penale a pokuty. Skodou ve vetsine pripadu neni domerek dane ( protoze za normalich okolnosti by jste dan zaplatil)
  2) v realu na vetsi kauzy se delaji specielnpi smlouvy
  3) nekteří dp maji ve smlouvach o omezeni skod
  4) rucim za sve chyby a v realu zalezi jak se dohodneme co vse budu kontrolovat- v realu neni v lidskych silach resp. To je o cene rucit i za veskere ucetni chyby. Protoze pak by to znamenalo vzit do ruky kazdy doklad a zkontrolovat.

  O co konkretne slo ?

 6. Posledne slo/jde o to ze prijem z kryptomen spada/nespada do prilez. Prijmu 30 000/rok., Nebo jestli se uvádí/daní i pokud to zustane jen v penezenkach/burzách ta kryptomena..

 7. Citace Původně odeslal deive Zobrazit příspěvek
  Posledne slo/jde o to ze prijem z kryptomen spada/nespada do prilez. Prijmu 30 000/rok., Nebo jestli se uvádí/daní i pokud to zustane jen v penezenkach/burzách ta kryptomena..
  1) nespada (tech 30 000 je na cinnost - posekani, malovani, zprostredkovani )
  2) zdane krypto i prednasim a tohle zatim nikdo nerekl- u pravnickCh osob danit u fo u burz ne, ale je to na hrane.Na spoustu burz nejsou jejich obchody zapsany do blokchainu , u penezenek ano

  To je tak specificke ze pokud za to nekdo bude rucit tak za velke penize :)

 8. To si pak muzu ke konci roku nebo kdy se to dělá, poslat z pen na burzu a nemusim to resit na hrane?

Hostujeme u Server powered by TELE3