Prodám službu s pasivním přijmem SMSDIAR. Služba byla vytvořena na míru pro klienta působícího v oblasti medicíny.

Požadavkem bylo ukádat termíny do přehledné tabulky pro tým pracovníků a den před termínem poslat klientovi sms zprávu jako upozornění na termín. Tímto řešením klient nepřichází o nedochviné zákazníky. Klient, který posílá sms také zvyšuje kvalitu a profesionalitu svých služeb.

Po zavedení služby máme velmi pozitivní recenze, zákazníci si lehce zvyknou na sms upozornění. 

Po dokončení byla služba rozšířená pro přístup dalších klientů. Klient si může vytvořit vlastní smsdiář bez pomoci administrátora. Hlavní konkureční výhodou je přístup všech kolegů do kalendáře a přehledné zadávání termínů včetně správy klientů (jednoduché CRM).

Měsíčně se odešle cca 1000 sms zpráv (možné posílat do celé EU neomezeně). 

Projekt má velký potenciál, protože byl vytvořen pro konkrétní skupinu zákazníků, například:
- salóny krásy
- masáže
- pedikúra / manikúra
- doktoři
- trenéři
- apod.

Marketing nebyl (pouze klient se jednou zmínil a služba získala dalšího klienta). Klienti po implementaci už prodlužují službu roky i bez rozšiřování funkcí.

Obrat za rok 258€ / rok. Vzhledem na zisk dražba začíná od 500€.

Náklady na provoz služby jsou minimální protože byla naprogramována SMS brána na míru. Je použita gopay platební brána - bude nutno založit vlastní účet.

Jazykové mutace - CZ / SK / EN, Technologie PHP, MYSQL, JS, CSS

Součástí prodeje je i SMS brána, která běží na vlastním serveru. Po domluvě je možné přesunout na externí zařízení (stačí internet + síť).

Projekt prodávám protože se soustředím na jiné věci, nový majitel může službu rozvýjet jak technologicky tak i obchodně. Nápadů od klientů je spousta, jsou ochotni vylepšení i financovat. 

Neváhejte pokládat dotazy. Přeji příjemnou dražbu :-)