Automotive magazín Vehiklo Ventil + Facebook Vehiklo Ventil (8700 likes)
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Program na tvorbu newsletteru a odesílání na vlastní adresy?

 1. Ahoj, existuje software kde si vytvořím vlastní HTML newsletter který pak zároveň odešlu na svou vlastní DB emailu? nebo jsou jen online? popřípadě jaké používáte? Chci používat pouze emaily z mé db.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Petr Rachejtle poptává: Android call blocker podle času
  Westudio nabízí: PrestaShop (tvorba, správa, úpravy)
  Martin Šafr poptává: Webdeveloper - Externista
 3. mailwizz, interspire

 4. mailchimp

 5. Citace Původně odeslal Crack78 Zobrazit příspěvek
  Ahoj, existuje software kde si vytvořím vlastní HTML newsletter který pak zároveň odešlu na svou vlastní DB emailu? nebo jsou jen online? popřípadě jaké používáte? Chci používat pouze emaily z mé db.
  Ak je tvoja db starsia a suhlas mas z pred 24 maja 2018 a nie po tak riskujes obrovsku pokutu.

 6. Citace Původně odeslal Crack78 Zobrazit příspěvek
  Ahoj, existuje software kde si vytvořím vlastní HTML newsletter který pak zároveň odešlu na svou vlastní DB emailu? nebo jsou jen online? popřípadě jaké používáte? Chci používat pouze emaily z mé db.
  Existuje. Jsou na to dokonce i WP pluginy, ale hádám, že ti to situaci nevyřeší. Emaily se stejně musí přes něco poslat. V malém to jde přes tvůj hosting, ale ve větším už se jim to líbit nebude. Proto existují a doporučují se primárně ty online služby. Mají své smtp servery, ip adresy atd a zajistí ti tu vlastní rozesílku. Funkce naklikání html newsletteru je tam jako sekundární. Softwarem namísto SaaS služby si proto vyřešíš pouze polovinu problému.

  Osobně využívám Smart Emailing a všude ho doporučuju. Na jednoduchý newsletter ti ale bude dobře sloužit jakákoliv z velkých služeb typu MailChimp, GetResponse atp.

  Softwarům, které pouze vytvoří email a odešlou ho po "drátech", které si musíš zajistit sám, bych se raději vyhnul. Pokud tedy nemáš 20 mailů v databázi. Pak je to asi jedno a hosting si toho asi ani nevšimne.

Hostujeme u Server powered by TELE3