Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Doporučte: PPC specialista - Brno - platba za výsledky

 1. Ahojte,

  porozhlížím se po PPC specialistovi (Sklik, AdWords, sociální sítě), který je dobrý, bere odměnu za výsledky, tedy ze zisku a je z Brna nebo okolí.

  Předem děkuji za vaše doporučení, kontakty, případně zkušenosti.

  Jakub

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Denki nabízí: Zastoupení v Japonsku
  Jiripolacek prodává: Seriózní doména SolidniPujcky.cz
  Klavesakm prodává: Prodám 4L doménu 19 let starou
 3. Ze zisku? Takovy snad neexistuje.

 4. Už jsem takové nabídky viděl, takže asi existuje. Ale nerozumím tomu, takže beru doporučení hlavně na někoho dobrého, ostatní je na domluvě.

  Citace Původně odeslal Radek O. Zobrazit příspěvek
  Ze zisku? Takovy snad neexistuje.

 5. také se připojím s offtopicem, nemyslím si, že ti dobří budou tak naivní a budou brát peníze ze zisku, neodváží se to ani agentury, které mají pod kontrolou daleko více než PPC specialista. Hlavní problém je, že samotnou konverzi samotně správně umístěná reklama/pobídka ovlivňuje pouze z části, zbytek leží na efektivitě tvého webu a nákupního procesu, stejně tak tvoje marže, náklady atd. Nerozumím tomu, proč by se někdo měl uvázat k tomu, že bude ohodnocen podle zisků, které neumí ovlivnit. Něco jiného je dostat podíl na Alze, něco jiného na malém (?) eshopu, do toho jen tak nikdo nepůjde, takhle tenhle trh nefunguje.

  Rozumím to, že chceš mít jistotu, že daný PPCkář je kvalitní a uvázat ho výkonům může být pro tebe řešení, ale myslím si, že na takovou nabídku přistoupí pouze lidí, kteří budou mít minimální až žádné náklady s nastavením tvojí kampaně, aby se jim to mohlo vyplatit.

 6. Rozumím, děkuji.

 7. Dobrý den,

  doporučuji https://www.danielkotisa.cz/, nicméně nebere odměnu ze zisku :)

  Lukáš

 8. Přečtěte si znovu Radkovu dobře míněnou poznámku, přešlápněte si a uvědomte si, co je zisk. To správné slovo je obrat.

Hostujeme u Server powered by TELE3