Prodej projektu Duchod.cz - SLEVA
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

WordPess eshop do kolika produktů

 1. Dobrý den, chci si postavit eshop na WordPressu a zajímá mě do kolika produktů je toto řešení vhodné, někde jsem četl že do 5 tisíc je to ok. Jaký na to máte názor ?

  Děkuji

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Záleží na více faktorech, než je po etapách produktů. Pluginy, optimalizace, hosting apod.

 4. Přesně tak, v některých případech zvládně v pohodě 20 000, jindy může být problém i s 1000, když je špatně postavený web.

 5. určitě ne wedos :)
  5 000 ještě pojede, měl jsem eshop kde jsem měl 10 000 až 20 000 ale už byl problém

 6. WP to zvládne, ale je to o optimalizaci a hostingu který tomu dopřeješ. U tolika produktů musíš hodně optimalizovat a to je náročné na pamět a paradoxně počet procesu, respektive čas na jejich běh. Takže u hostingu typu Wedos ti obvykle dojde brzo php memory limit či php procesy. Ale vše jde řešit, pokud budeš hodně optimalizovat tak eshop s 5K produktu ti bude rozumně fungovat i na tom wedosu, akorát je třeba se posunout na vyšší tarif No limit extra.

 7. Citace Původně odeslal Mirek Novotny Zobrazit příspěvek
  WP to zvládne, ale je to o optimalizaci a hostingu který tomu dopřeješ. U tolika produktů musíš hodně optimalizovat a to je náročné na pamět a paradoxně počet procesu, respektive čas na jejich běh. Takže u hostingu typu Wedos ti obvykle dojde brzo php memory limit či php procesy. Ale vše jde řešit, pokud budeš hodně optimalizovat tak eshop s 5K produktu ti bude rozumně fungovat i na tom wedosu, akorát je třeba se posunout na vyšší tarif No limit extra.
  bojím se, že ani to by nepomohlo (nolimit).

 8. Citace Původně odeslal colbi Zobrazit příspěvek
  bojím se, že ani to by nepomohlo (nolimit).
  ale jo, mám s tím dobré zkušenosti. Samozřejmě to není o tom, že nasadíš jen cache plugin a minifikuješ JS a css. Musíš se snažit přenést zátěž jinam než na Wedos, takže aktivní CDN a optimalizace obrázku přes vzdálenou službu pomocí api je to nejmenší co můžeš udělat.

 9. Citace Původně odeslal colbi Zobrazit příspěvek
  určitě ne wedos :)
  5 000 ještě pojede, měl jsem eshop kde jsem měl 10 000 až 20 000 ale už byl problém
  Můžu se zeptat kde jste viděl největší problém ? Byla to rychlost administrace nebo rychlost frontendu ? Nebo byli i jiné problémy ?
  Děkuji

Hostujeme u Server powered by TELE3