Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

E-shop na míru / Tvorba webových prezentací / Vývoj webových aplikací

 1. PIXELIO jako komplexní nástroj pro tvorbu e-shopů, webových prezetnací a aplikací. Jasný cíl se kterým společnost vznikla. Propojujeme důležité, na sebe navazující elementy, které společně tvoří celkový obraz firmy. Jsme nároční a neděláme kompromisy. Klademe důraz na jedinečnost, kvalitu a maximální kreativitu se zaměřením na technologie na 1. místě.

  Poslední projekty:

  E-shop na míru
  Jsme připraveni vyhovět i těm nejnáročnějším klientům a vytvořit e-shop na míru, který propojíme s konkrétními systémy (Fakturoid, iDoklad, PPL, Geis, XML feedy apod.). Na základě individuálních požadavků zapracujeme funkce, které budou přímo nastaveny pro určité situace.

  E-shopy tvoříme na:
  • OpenCart
  • PrestaShop
  • WooCommerce
  • Nette CMS

  Vše děláme na maximum. Proto i tvorba e-shopu v naší režii probíhá tak, abychom zajistili největší možný úspěch, a to pomoci našeho know – how, které zahrnuje technologii, nápady a grafiku. Váš požadavek znásobíme a následně dovedeme k dokonalosti.

  Tvorba webových prezentací
  Nezáleží na tom, zda vaše firma již existuje nebo teprve rozjíždíte novou společnost. K maximálně možnému úspěchu je nutné vytvořit kvalitní webovou prezentaci, která tvoří celkový dojem vaší společnosti.

  Webové prezentace tvoříme na:

  Pro vaši prezentaci může náš designer vytvořit webdesign & UX na míru.
  • HTML5, CSS3, AJAX, PHP, JS, jQuery
  • Wordpress

  Na základě společně stanovených cílů vám tak vytvoříme na míru webové stránky včetně originálních grafik, responzivního webdesignu a jednotného grafického stylu včetně aplikací zajišťujících pohodlné zpracování agendy klientů.


  Kontaktujte nás
  Ke každému požadavku přistupujeme individuálně. Na základě toho se odvíjí cena za naše služby a proto není možné stanovit jednotnou cenu. Ozvěte se nám. Dáme si spolu kávu, probereme vaše požadavky a vytvoříme vám cenovou nabídku na míru zcela zdarma.

  Lukáš Bíla
  webové prezentace a e-shopy
  Telefon: +420 778 500 760
  E-mail:info@pixelio.cz

Hostujeme u Server powered by TELE3