Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky vývoje a programování

E-shop na míru / Tvorba webových prezentací / Vývoj webových aplikací

hourglass
Skončil
16.04.2019 v 09:59
Prodejce
A+
PIXELIO jako komplexní nástroj pro tvorbu e-shopů, webových prezetnací a aplikací. Jasný cíl se kterým společnost vznikla. Propojujeme důležité, na sebe navazující elementy, které společně tvoří celkový obraz firmy. Jsme nároční a neděláme kompromisy. Klademe důraz na jedinečnost, kvalitu a maximální kreativitu se zaměřením na technologie na 1. místě.

Poslední projekty:

E-shop na míru
Jsme připraveni vyhovět i těm nejnáročnějším klientům a vytvořit e-shop na míru, který propojíme s konkrétními systémy (Fakturoid, iDoklad, PPL, Geis, XML feedy apod.). Na základě individuálních požadavků zapracujeme funkce, které budou přímo nastaveny pro určité situace.

E-shopy tvoříme na:
  • OpenCart
  • PrestaShop
  • WooCommerce
  • Nette CMS

Vše děláme na maximum. Proto i tvorba e-shopu v naší režii probíhá tak, abychom zajistili největší možný úspěch, a to pomoci našeho know – how, které zahrnuje technologii, nápady a grafiku. Váš požadavek znásobíme a následně dovedeme k dokonalosti.

Tvorba webových prezentací
Nezáleží na tom, zda vaše firma již existuje nebo teprve rozjíždíte novou společnost. K maximálně možnému úspěchu je nutné vytvořit kvalitní webovou prezentaci, která tvoří celkový dojem vaší společnosti.

Webové prezentace tvoříme na:

Pro vaši prezentaci může náš designer vytvořit webdesign & UX na míru.
  • HTML5, CSS3, AJAX, PHP, JS, jQuery
  • Wordpress

Na základě společně stanovených cílů vám tak vytvoříme na míru webové stránky včetně originálních grafik, responzivního webdesignu a jednotného grafického stylu včetně aplikací zajišťujících pohodlné zpracování agendy klientů.


Kontaktujte nás
Ke každému požadavku přistupujeme individuálně. Na základě toho se odvíjí cena za naše služby a proto není možné stanovit jednotnou cenu. Ozvěte se nám. Dáme si spolu kávu, probereme vaše požadavky a vytvoříme vám cenovou nabídku na míru zcela zdarma.

Lukáš Bíla
webové prezentace a e-shopy
Telefon: +420 778 500 760
E-mail:info@pixelio.cz