Wildcard HTTPS certifikát zdarma ku každej doméne
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Nový eshop-rychle, UPgates, či něco jiného? prosím o radu

 1. Zdravím všechny, již nějakou dobu zkoumám možnosti na českém trhu ohledně nového eshopu. Prošel jsem mnoho možností od opensource řešení (woo, presta) přes hotové řešení (shoptet, UPgates, eshop-rychle, oxy, FastC., aj.) až k možnostem vytvoření eshopu na zakázku.

  Po mém laickém sondování jsem zjistil, že nám bude vyhovovat krabicové řešení z některých výše zmíněných. Rád bych Vás poprosil o názory na jednotlivé řešení, pokud možno od někoho, kdo se podobně nemohl rozhodnout a řešil eshop-rychle - UPgates - Shoptet...

  Základní požadavky jsou: do cca 1000 položek, platba kartou (nejlépe Comgate - což vylučuje shoptet), možnosti grafických úprav bez znalosti kódu (asi nejlépe UPgates), heuréka.

  Jako poslední jsem zkoušel eshop-rychle, který mě vždy už názvem a nízkou cenou odrazoval, ale musím uznat, že jsem byl mile překvapen možnostmi a vzhledem nové šablony vydané před pár týdny.

  Děkuji za názory. Honza

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Dobrý den, pro klienty jsme startovali x eshopu na eshoprychle...Jde o moderní, levný a hlavně funkční řešení. Doporučuji.
  Naposledy upravil budracek : 12.03.2019 v 08:06

 4. Vyzkoušel jsem x řešení krabicových, i opensource. Za mě zcela nejlepší shoptet.

 5. to zmiňuji skoro pořád, ale ještě bych doporučil webmex.cz - shoptet, upgates, webmex, simplia (ta je ale dost draha) z toho bych vybiral

 6. Jsem rád, že naše řešení zvažujete, Honzo.

  S názvem Eshop-rychle a tím co v lidech evokuje bojujeme dlouhodobě :) Snažíme se, abysme pak přesvědčili množstvím a propracovaností funkcí a možnostmi nové šablony.

  Kdybyste potřeboval s něčím poradit nebo pomoct, jsem k dispozici nebo propojím na jinou osobu ve firmě, která dokáže s tvorbou eshopu pomoci.

  Honza

 7. Webmex jsi zkoušel oslovit?

Hostujeme u Server powered by TELE3