logo
11.03.2019 11:12
1
čau, sorry za trochu zmatečný název.

dělám na průvodcovském webu o Islandu, který je vlastně jen mapa a pak textový věci jako tyhle tipy, úvodní cestovatelský přehled, nebo fotoinspiraci píšu na můj blog, což vlastně nedává moc smysl.

Rád bych všechny ty textový věci (tím spíš, že z nich odkazuju právě na místa v tý mapě) nějak přehodit na ten webo o Islandu, ale nějak mě nenapadá jak. Jediný, co mě napadá je nějakej rozcestník nahoře, že vlevo bude 'tlačítko' textová část a vpravo 'tlačítko' mapa.

Nemáte nějakej tip, či ideálně neznáte nějaký web(y) pro inspiraci (či pro obšlehnutí).

díky z faerských ostrovů

Co se právě děje na Webtrhu?

11.03.2019 11:46
2
Mozna pouzit iframe?
11.03.2019 12:46
3
Nějak jsem nepochopil proč texty nenačítáte z databáze a poté nezobrazujete? Nebo proč natvrdo nespojíte dva weby v jeden? Jeden kvalitní projekt se spravuje lépe než dva méně kvalitní.
11.03.2019 14:29
4
@Iver: no to právě chci (spojit je v jeden), ale nevím přesně jak.
Teď mě napadá udělat body v mapě jako příspěvek (což jsou) a textovou část jako stránky, aby se to dalo jednoduše rozlišovat.
A taky jak ten web smysluplně rozdělit na dvě dosti rozdílné části.
11.03.2019 14:38
5
Udělejte jeden web čistě blog, a island čistě jsko subdoménu. Pokud to umístíte nějak rozumně třeba do jedné databáze, pak budete pro pro subdoménu jednoduše načítat obsah z blogu, který bude mít nějaký příznak v db, podle kterého ten obsah mapa načte. Pokud se s tím trápit nechcete, najměte si na to profesionála, který navrhne nejlepší řešení a celé to dát do kupy. Klidně mne můžete kontaktovat a můžeme se dohodnout na ceně.
11.03.2019 15:24
6
Tak na tento web https://krizemkrazemislandem.cz/ nacpi to menu, ktere mas zde http://www.topdestinace.cz/ a mas to ne?
Z http://www.topdestinace.cz/ udelas redirect 301 jednotlivych na novou adresu stejnych clanku na https://krizemkrazemislandem.cz/
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".