Kvalitní hosting pro WordPress [WP3]
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Facebook reklama efektivně (online školení)

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 07.04.2019 v 10:31  
Počet sledujících: 0
 1. Chcete naučit pracovat s Facebook/instagram reklamou, abyste nemuseli platit za drahé agentury? Potřebujete vysvětlit, jak reklamní systém Facebooku funguje, jaké kampaně byste měli používat, jak je vyhodnocovat, pracovat s pixelem, publiky, remarketingem apod. ?

  V tom případě neváhejte vyzkoušet můj kurz, kde s vámi projdu veškeré základní, ale i pokročilé formy a funkce reklamy. Kurz probíhá na Skype, takže nemusíte nikam dojíždět a je tak snadno dostupný pro kohokoli v ČR. Se sdílenou plochou se můžeme kouknout na vaše reklamy (pokud vám nějaké běžely), a zanalyzovat je. Zároveň vám v mých reklamních účtech snadno ukáži, jak s reklamou pracovat.

  Níže je orientanční osnova, nicméně řídit se jí nutně nemusíme, záleží jaké téma potřebujete vysvětlit

  - základní reklamní kampaně, které Facebook nabízí
  - Facebook pixel a proč je pro pro váš web klíčový
  - které typy kampaní využívat a kterým se naopak vyhnout
  - dynamický a statický remarketing a jeho důležitost
  - jaké metriky u kampaní sledovat a jak je vyhodnocovat
  - spoustu dalšího :)

  Sám provozuji úspěšný internetový obchod a výše zmíněné mám samozřejmě odzkoušené, takže se nejedná o jakousi teoretickou "omáčku".

  V případě jakéhokoliv dotazu se na mne neváhejte obrátit. Základní sazba, kterou si za školení účtuji je 500 Kč/hodina. Jsem schopen nejen zaškolit, ale klidně i vaše kampaně spravovat. V případě zájmu mne kontaktujte na email: pernica.jirka@gmail.com

Hostujeme u Server powered by TELE3