Automotive magazín Vehiklo Ventil + Facebook Vehiklo Ventil (8700 likes)
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Názor na web Finaton.com

 1. Hezký den,

  nedávno jsme odstartovali projekt Finaton.com, který srovnává finanční produkty z celého světa. Momentálně je zde dostupná pouze jedna země – Finsko.

  Rád bych vás poprosil o názory na web, design, použitelnost,... Platforma se bude postupně rozšiřovat o další země.

  Budeme rádi za každý podnět, díky kterému bude celý projekt přístupnější a uživatelsky zajímavější.

  Předem děkujeme za jakoukoli odezvu.
  Naposledy upravil finaton : 11.07.2019 v 10:50

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ohraničení těch formulářových polí bych dal o něco tmavší barvou, třeba ať to koresponduje s ohraničením které používá recaptcha. Při nevhodně nastaveném monitoru ta světlounce šedá v podstatě nebude viditelná.

 4. logo v hlavičce je odlišné od loga v patičce, jiný font?

 5. Pekny, ja to mam moc rad, jenom... Navstevnici ti daji jenom dve secundy hledani, pozornosti kym udelaji rozhodnuti (ci odejdou) a vecsina je leniva skrolovat. To je jediny duvod na background (s tvojim analytickym, levo-hemisferovym mozgem taky tak lehko nevidis jako majorita lidi, nevis ze vecsina lidi ten mozeg nema stejni, ctou mene a soustredi se jenom na farby a informativni obrazky, ne text a 5-18% populace jsou uplne normalni dizlektici, kteri nehledaji vubec nic jiny nez farebni kontrast a obrazky), ale mohlo se zvazit taky nejaky volani k akci.
  Naposledy upravil Juraj V : 08.03.2019 v 01:47

 6. Citace Původně odeslal Depotys Zobrazit příspěvek
  Ohraničení těch formulářových polí bych dal o něco tmavší barvou, třeba ať to koresponduje s ohraničením které používá recaptcha. Při nevhodně nastaveném monitoru ta světlounce šedá v podstatě nebude viditelná.
  Děkujeme za postřehy. Vynasnažíme se je zapracovat.

  ---------- Příspěvek doplněn 19.03.2019 v 18:29 ----------

  Citace Původně odeslal Jan Stejskal Zobrazit příspěvek
  logo v hlavičce je odlišné od loga v patičce, jiný font?
  Díky za připomínku!

  ---------- Příspěvek doplněn 19.03.2019 v 18:29 ----------

  Citace Původně odeslal Juraj V Zobrazit příspěvek
  Pekny, ja to mam moc rad, jenom... Navstevnici ti daji jenom dve secundy hledani, pozornosti kym udelaji rozhodnuti (ci odejdou) a vecsina je leniva skrolovat. To je jediny duvod na background (s tvojim analytickym, levo-hemisferovym mozgem taky tak lehko nevidis jako majorita lidi, nevis ze vecsina lidi ten mozeg nema stejni, ctou mene a soustredi se jenom na farby a informativni obrazky, ne text a 5-18% populace jsou uplne normalni dizlektici, kteri nehledaji vubec nic jiny nez farebni kontrast a obrazky), ale mohlo se zvazit taky nejaky volani k akci.
  Děkujeme za zajímavé postřehy...

Hostujeme u Server powered by TELE3