Prodej projektu Duchod.cz - SLEVA
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Dvojí fakturace eshopu

 1. Dobrý den,

  řeším následující problém:

  Spojujeme eshop pro 2 firmy. Firma X má dvě knihy a firma Y má 1 knihu k prodeji.
  Existuje nějaká platforma podobná shoptetu, ve které by šlo nastavit k produktu fakturaci na firmu mnou určenou?

  Předem děkuji za veškeré rady. Potřebuji jednoduchý systém administrace, jelikož nyní to máme vyřešeno tak, že pro každou publikaci máme jeden eshop a knih se neprodá dostatečně, aby pokryly výdaje na platební bránu a provoz.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Vymýšlíš hlouposti a složité věci a akorát tak dobré pro ocenění tučnou pokutou. Především zákazník musí být seznámen s dodavatelem a jeho údaji a OP a hlavně musí být jasné s kým uzavírá kupní smlouvu, takže bys musel u druhé knihy ho zase přesměrovat na údaje druhé firmy, potvrdit mu objednávky jako druhá firma a seznámit ho s povinnými údaji druhé firmy. Jediná možnost je, že po objednávce druhá firma prodá knihu firmě první, která provozuje eshop.

 4. Podle me to jde. Na ebay, amazon, ali to funguje taky tak. Dostanes dve faktury od ruznych dodavatelu.

  Urcite by to chtelo poresit s pravnikem jak to presne ma byt. Obchodni podminky, na strance produktu zobrazit kdo danou knihu prodava, informace v kosiku atd.

 5. Citace Původně odeslal Pavel Cibulka Zobrazit příspěvek
  Podle me to jde. Na ebay, amazon, ali to funguje taky tak. Dostanes dve faktury od ruznych dodavatelu.

  Urcite by to chtelo poresit s pravnikem jak to presne ma byt. Obchodni podminky, na strance produktu zobrazit kdo danou knihu prodava, informace v kosiku atd.
  No a ebay, ali a amazon snad dozoruje a má nějaké práva ČOI? Jde to samozřejmě i u nás, ale poptává nějaké jednoduché řešení, možné myslí jednoduché = levné, což ani jedno nebude a zákonem dané poskytnuté informace spotřebiteli jsou jednoznačné.

Hostujeme u Server powered by TELE3